بازدید 27846

جزئیات هلاکت سلمان رشدی آذربایجان

ماجرای اعدام انقلابی وی اینگونه آغاز می شود که روز شنبه 28 آبان ماه، شخص ناشناسی به "رافق تقی" مقاله نویس و نویسنده آذربایجانی به هنگام مراجعت به محل سکونت خود در باکو حمله ور شده و با شش ضربه چاقو، ناحیه چپ بدنش را (قلب، معده ، طحال و دنده های چپ قفسه سینه) بشدت زخمی می شود.
کد خبر: ۲۰۶۱۲۱
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۲ 26 November 2011
"رافق تقی"نویسنده آذری مقاله موهن به ساحت پیامبر اکرم (ص) روز شنبه 28 آبان از سوی فردی ناشناس اعدام شد.

به گزارش خبرنگار فارس در باکو، رافق تقی نویسنده آذربایجانی مقاله موهن علیه پیامبر اکرم (ص) در روزنامه صنعت جمهوری آذربایجان است که پس از این مقاله مراجع تقلید جهان تشیع علیه وی فتوا صادر کردند.  

ماجرای اعدام انقلابی وی اینگونه آغاز می شود که روز شنبه 28 آبان ماه، شخص ناشناسی به "رافق تقی" مقاله نویس و نویسنده آذربایجانی به هنگام مراجعت به محل سکونت خود در باکو حمله ور شده و با شش ضربه چاقو، ناحیه چپ بدنش را (قلب، معده ، طحال و دنده های چپ قفسه سینه) بشدت زخمی می شود.  

نویسنده مقاله موهن به ساحت مقدس پیامبر اکرم حضرت محمد صلی الله علیه و آله که بر اثر شدت ضربات چاقو دچار خونریزی شدید شده بود، بلافاصله به اورژانس انتقال یافته و تحت عمل جراحی قرار می گیرد اما شدت ضربات وارده بحدی بود که پزشکان معالج ناگزیر شدند طحال وی را از بدنش خارج کنند.

بگفته پزشکان معالج علی رغم تزریق یک لیتر خون به دلیل صدمه دیدن پرده دیافراگم زیر معده و شکستگی دو دنده چپ قفسه سینه وخونریزی اعضای داخلی بدن وضعیت جسمانی او وخیم بود و پس از چند روزی که در کما بود، می میرد.
 
ماجرای توهین به ساحت پیامبر اکرم (ص) و اعتراض علمای دین

پس از توهین رافق تقی نویسنده صهیونیست به حضرت محد صلی الله علیه و آله چندین عالم بزرگ از علمای شیعه در پاسخ به مقلدین خود در جمهوری آذربایجان عامل توهین به پیامبر اکرم(ص) در روزنامه صنعت جمهوری آذربایجان را در صورت اعتراف به آگاهانه بودن اقدام خود واجب القتل دانست.

بعد از این فتوا و اعتراضات قشر متدین جمهوری آذربایجان رافق تقی بازداشت و به زندان طولانی مدت محکوم شد اما "الهام علی اف" رئیس جمهور کشور آذربایجان طی حکمی در سال 2011 او را نیز مشمول عفو عمومی زندانیان قرار داد و آزاد شد.

این نویسنده اسلام ستیز پس از آزاد شدن از زندان نیز مجددا طی مقالات و مصاحبه های کماکان توهین و اهانت به مقدسات دین مبین اسلام ادامه می داد که هفته گذشته توسط افرادی ناشناس اعدام شد.

                                             
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۲۷
خدا هم خودش و هم کسانیکه بهش چراغ سبز دادن رو لعنت کنه
خدا رو شکر، توبه گرگ مرگه
علاوه بر ضدیت با اسلام ، فحاشی و نفرت پراکنی نسبت به ایران و مردم ایران هم جزء ثابت نوشته های این شخص پلید بوده است.
بامید روزی که سلمان رشدی نیز فتوای امام خمینی کبیر را به آغوش بکشد.
آفرین به این شخص . به امید اجرا شدن حکم قصاص سلمان رشدی به دستور و امر امام راحل
حق اش بوده که بمیره
دست ضارب با غیرت درد نکند
به درک اسفل السافلین ... همه مسلمانان اعم از سنی و شیعی از کشته شدن این ملعون خوشحال شدند
ان شاء الله نوبت خود سلمان رشدی هم میرسه
به درك واصل شد....
لعنت خدا بر اوباد
خیلی باعث خوشوقتی است انشالله که سلمان رشدی اصلی هم در این دنیا مجازات شود
البته این فرد خوش شانس هم بوده که در این دنیا حکمش اجرا شده و قطعا در آن دنیا به نفعش خواهد بود
احکام اسلام حکمت دارند و فقط بحث از بین بردن صورت جسمانی یک فرد نیست به عنوان مثال اگر می فرماید فلان گناه حکمش اعدام است بحث پاک کردن روح وی هم مطرح است
روایت است فردی در زمان امام امیرالمومنین علیه السلام که به جرم دزدی امام یکی از دستانش را از مچ قطع کرده بود در خیابان میرفت و گریه میکرد نادانان گمان کردند که از ناراحتی است وی ابراز داشت این اشک شوق است خدا را شاکرم که در این دنیا حکم الهی در موردم اجرا شد!
زندگی چند ساله دنیا در مقابل ابدیت انسان اصلا قابل مقایسه نیست و اسلام دینی است که هم دنیا و هم ابدیت انسان را در نظر میگیرد.
فردی که به محاربه با دین خدا پرداخته ابدیت خود را به نابودی میکشاند و بودن وی در دنیا تنها او را بدبخت تر خواهد کرد.
خدوند به همه ی ما توفیق بندگی عنایت بفرماید.
دورود به آن انسان پاک و شیر پاک خورده ای که این جرثومه فساد را از روی زمین محو کرد -
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی