بازدید 3778
استقلال به دنبال مدافع تيم ملي عراق
سيد جلال حسيني با سپاهان به توافق رسيد! اين خبر را حدود يک هفته پيش خود استقلالي ها هم پيش بيني مي کردند.
کد خبر: ۱۷۵۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۷ 09 July 2011
افراد نزديک به علي فتح ا... زاده در پاسخ به اين سؤال که ماجراي سيد جلال حسيني با استقلال چه شد به اين موضوع اشاره مي کردند که باشگاه سپاهان با پيشنهادي 750 ميليوني سعي در بازگرداندن مدافع خود دارد. 

به نوشته قدس ، سرانجام اين خبر تاييد شد و سيد جلال حسيني که پيش بيني مي شد به خاطر سيد مهدي رحمتي هم که شده با استقلال قرارداد خواهد بست اما به تيم سابق خود بازگشت.اما با تمديد قرارداد سيد جلال با سپاهان اين سوال به وجود آمده : " چه پروسه اي طي شد که سيد جلال حسيني دوباره به تيم خود بازگشت؟ " 

پاسخ اين سوال را هم افراد نزديک به علي فتح ا... زاده مي دهند.البته قضاوت با خودتان! اين طيف معتقدند تهديد هايي که از جانب يکي از مسؤولان بلند پايه باشگاه سپاهان شده سيد جلال را مجاب به بازگشت کرده است.يکي از نزديکان باشگاه استقلال در اين باره مدعي شد: " چند روز پيش سيد جلال حسيني با فتح ا... زاده تماس گرفت و به وي گفت که يکي از مسؤولان بلند پايه باشگاه سپاهان با او تماس گرفته و تهديدش کرده چنانچه با سپاهان تمديد نکند عليه اش افشا گري خواهد کرد"! 

البته سيد جلال در اين تماس به فتح ا... زاده گفته هيچ مشکلي در اصفهان نداشته و نمي داند چرا اين مسؤول مدعي شده اگر با سپاهان تمديد نکند عليه اش افشا گري خواهد کرد؟! با اين حال سيد جلال در تماس خود به سرپرست باشگاه استقلال گفته فقط به خاطر محکم کاري قصد دارد قراردادش را با سپاهان تمديد کند. 

عصر پنج شنبه خبر رسيد که سيد جلال حسيني با سپاهان به توافق رسيده است.اين خبرشايد عده اي را که از ماجراي حرف هاي خصوصي سيد جلال با فتحا... زاده با خبر باشند،متوجه مسائل حاشيه تمديد اين قرارداد کند اما بي توجه به اين مسأله بايد نکته بسيار مهمي را يادآور شد.استقلال با از دست دادن سيد جلال حسيني در خط دفاع خود با کمبود بازيکن رو به رو است . اکنون به غير از حنيف عمران زاده و پژمان منتظري هيچ مدافعي در استقلال حضورندارد. 
البته مربيان استقلال معتقدند ميثم حسيني ميتواند در دفاع مياني براي استقلال بازي کند و قطعا در بازي هاي ليگ او را در دفاع مياني بازي خواهند داد.اما آيا استقلال با 2 دفاع مياني و يک مدافع ليگ يکي مي تواند به سلامت به پايان ليگ برسد؟ 

در همين راستا شايعاتي شنيده مي شود. برخي خبر از حضور يک مدافع عراقي در استقلال مي دهند.گفته مي شود آبي ها دست روي احمد ابراهيم دفاع مياني تيم ملي عراق و تيم اميد اين کشور گذاشته اند. بي ترديد استقلال بايد از ميان سهميه هاي خارجي خود يک مدافع وسط را جذب کنند چرا اکنون اوضاع به قدري حاد است که نمي توان آينده روشني را با توجه به حضور تنها 2 دفاع وسط در استقلال متصور شد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
الهام چرخنده نادر مختاری مکانیسم ماشه علیرضا رزم حسینی هفته دفاع مقدس