بازدید 2548
اشتهای سیری ناپذیر وی برای پول منجر به انجام چنین جنایت های وحشتناکی بوده است. وی از این طریق توانسته بود بیش از یک میلیون پوند از پرداخت های بیمه دریافت کند.
کد خبر: ۱۷۵۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۴ 06 July 2011
مرد اسکاتلندی که زن اول خود را در یک حادثه رانندگی ساختگی کشته بود و با صحنه سازی تصادفی دیگر اقدام به کشتن زن دوم خود کرده بود تا از شرکت بیمه پول دریافت کند، به حداقل 30 سال زندان محکوم شد.

به گزارش فرارو به نقل از دیلی تلگراف، مالکوم وبستر 52 ساله در دادگاه عالی ادینبورگ به جرم خوراندن دارو به کلر موریس، صحنه سازی تصادف اتومبیل و به آتش کشیدن آن، محکوم به حبس شد.

وی 17 سال پس از این تصادف ساختگی خودرو محکوم به قتل همسرش شد و در مورد تلاش برای کشتن زن دوم خود در نیوزلند با همین روش صحنه سازی نیز گناهکار شناخته شد.

اشتهای سیری ناپذیر وی برای پول منجر به انجام چنین جنایت های وحشتناکی بوده است. وی از این طریق توانسته بود بیش از یک میلیون پوند از پرداخت های بیمه دریافت کند.

کلر موریس در سال 1994 در سن 32 سالگی، زمانیکه بی هوش در خورویی که طی حادثه ساختگی رانندگی در ابردینشایر در حال سوختن بود درگذشت. در آن زمان وبستر به عابران کنار جاده گفته بود که هیچ کس در خودروی در حال سوختن نیست.

وی پس از این حادثه، بیش از 200 هزار پوند از بیمه مطالبه کرد اما همه این پول را در یک قایق تفریحی، به اغوا کردن زنان خرج کرد.

وبستر 5 سال بعد اقدام به قتل همسر دوم، فلیسیتی دروم در حادثه رانندگی مشابهی در نیوزلند کرد تا از این طریق بیش از 750 هزار پوند از بیمه دریافت کند.

وبستر پیش از عملی کردن برنامه وحشیانه خود، تمام پول موجود در حساب مشترک با همسرش را با ادعای خرید خانه رویایی شان از حسابی در اسکاتلند بیرون کشیده بود. خوشبختانه در این حادثه دروم هیچ آسیبی ندید.

تحقیقات در مورد پرونده وبستر در ژوئن سال 2006 در پی گزارش خواهر موریس به پلیس مبنی بر مشکوک بودن به وی آغاز شد و در سال 2008 پرونده قتل موریس بار دیگر به جریان افتاد.

وبستر همچنین قصد داشت ازدواج سومی با سیمون بانارجی داشته باشد و برای جلب ترحم به وی گفته بود که سرطان دارد. وی حتی موهای سر و ابروی خود را تراشیده و دست های خود را زخمی کرده بود تا نشان دهد که تحت شیمی درمانی قرار دارد.

قاضی دادگاه ادینبورگ با وحشیانه خواندن اعمال وبستر، وی را مردی خطرناک برای تمام زنان دانسته و رسیدگی به چنین پرونده ای در این دادگاه را بسیار نادر عنوان کرد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
علائم کرونا دونالد ترامپ کریم‌ اکبری‌ مبارکه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 جو بایدن زلزله ازمیر