بازدید 39476
۴

بازیکن سابق پرسپولیس بازیگر شد

ستاره سابق پرسپولیس در کنار بازیکن سابق تیم ملی در یک فیلم کوتاه ایفای نقش کرده‌اند.
کد خبر: ۱۲۴۶۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۰ 08 July 2024

بازیکن سابق پرسپولیس بازیگر شد

به گزارش تابناک به نقل از خبرورزشی، حسین ماهینی و محمد غلامی جدیدا در یک فیلم کوتاه به نام چند لحظه انتظار با کارگردانی محمد امین دوستی جلوی دوربین رفته اند و ایفای نفش کرده اند.

بنا بر این گزارش، داستان ۲ برادر هستن به نام حسین و حسن ،این دو برادر داخل یک خونه زندگی می‌کنند و برادر کوچک تر که حسن نام دارد عاشق دخترعموی خود به نام کیمیا می‌شود و زمانی که متوجه می‌شود که خواستگار برای دخترعمویش آمده، خواستگار او را طی دعوایی به قتل می‌رساند و به زندان می‌رود و برادر بزرگترش که حسین نام دارد طی ماجرایی که پدر و مادر دخترعموی خود طی تصادفی فوت می‌کنند با کیمیا ازدواج می‌کند.

نزدیک ۱۵ سال حسن حبس می‌شود و از چوبه دار پایین می‌آید و بعد از ۱۵ سال آزاد می‌شود و زمانی که ماجرای ازدواج حسین و کیمیا را متوجه می‌شود به دنبال حقیقت ماجرا می‌رود که چرا برادر خونی خود به او نارو زده و با برادرش ازواج کرده و طی دعواهایی که بین دو برادر صورت می‌گیرد مادر خانواده طی غم و قصه هایی که بین دعوای دو برادر می‌خورد فوت می‌شود و قربانی این مجادله دو برادر مادرشان می‌شود و در انتهای داستان دو برادر با یکدیگر آشتی می‌کنند و اندوه می‌خورند که طی دعوایی که صورت گرفت مادرشان در این وسط قربانی ماجرا شد .

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
کار هرکس نیست خرمن کوفتن.............. یکی خوانندگی بعدش بازیگری
هیچی تو این کشور سرجایش نیست ... خواننده ها مداح اند و مداح ها خواننده اند ... فوتبالیست ها بازیگر و بازیگران مجری و ....
بعد از پژمان . همه راهی سینما میشن.
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم