بازدید 3426
۲

تشریح وضعیت بیرانوند، رضاییان و عبدالکریم حسن توسط درویش

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با هماهنگی گاریدو، در پست‌هایی که بازیکنان جدا شدند افرادی را جذب خواهیم کرد که در شأن نام پرسپولیس باشند.
کد خبر: ۱۲۴۶۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۴ 07 July 2024

تشریح وضعیت بیرانوند، رضاییان و عبدالکریم حسن توسط درویش

به گزارش تابناک ورزشی، مراسم معارفه و نشست خبری خوان کارلوس گاریدو سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱ امروز با حضور مدیرعامل این باشگاه آغاز شد. در این مراسم قرارداد رسمی باشگاه پرسپولیس با گاریدو سرمربی جدید امضا شد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این مراسم اظهار داشت: در باشگاه پرسپولیس پس از اینکه چندین گزینه را مورد بررسی قرار دادیم، در نهایت به خوان کارلوس گاریدو رسیدیم. چندین بار با وی جلسه داشتیم که در نهایت بعد از تفاهم با این مربی به توافق رسیدیم و قرارداد خود را امضا کردیم. امیدوارم با حمایت و همدلی همیشگی بتوانیم به آن چیزی که هواداران توقع دارند برسیم و قهرمانی‌های مختلفی را به ارمغان بیاوریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با عملکرد این تیم در بازار نقل‌وانتقالات اظهار داشت: چند بازیکن مد نظر ما بودند که با آن‌ها وارد مذاکره شدیم. با گاریدو در این خصوص مشورت کردیم و توافقات حاصل شده است. با هماهنگی این مربی در پست‌هایی که بازیکنان جدا شدند افرادی را جذب خواهیم کرد که در شأن نام پرسپولیس باشند.

او در مورد وضعیت مدافع قطری پرسپولیس گفت: چند باشگاه قطری برای جذب عبدالکریم حسن به ما پیشنهاد دادند و مدیران دو باشگاه به ایران آمدند. ما به آنها گفتیم هم از کیفیت او راضی هستیم و هم او ارتباط خوبی با هواداران دارد. ما به آنها گفتیم فعلا شرایط جدایی میسر نیست. خودش علاقه‌مندی به پرسپولیس را اعلام کرده اما با توجه به حضور در کشورش مایل به جدایی‌ است اما ما وی را راضی کردیم در پرسپولیس بماند تا در آینده اگر شرایط برای جدایی او ممکن بود، این اتفاق محقق شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص خرید رامین رضاییان گفت: خود من سعی کردم حرفه‌ای رفتار کنم و با بازیکنی که قرارداد دارد وارد مذاکره نشوم. با توجه به اینکه باشگاه سپاهان اعلام کرده وی قرارداد دارد، اخلاقی و درست نیست با او وارد مذاکره شویم.

درویش در مورد وضعیت علیرضا بیرانوند هم صحبت کرد: با توجه به اینکه مبلغی از قرارداد بیرانوند اضافی بود، سازمان لیگ خواستار اصلاح قرارداد وی بود و این الحاقیه که اضافه شد، طبق مفاد همین قرارداد محل بروز مشکل نبود و تمام مطالبات پرداخت شد. باشگاه محل تفاهم است. اگر مشکلی بود باید بین ما و او برطرف می‌شد. براساس مفاد الحاقیه ما به تعهد خود پایبند بودیم.

وی در خصوص پیشنهادهای اغوا کننده تیم‌های دیگر به بازیکنان پرسپولیس گفت: متاسفانه برخی از باشگاه هستند که می‌توانند چند برابر ما پرداختی داشته باشند و همین باعث می‌شود این ارقام بازیکنان را وسوسه کند و پا روی عشق خود بگذارند. باشگاه پرسپولیس همیشه بزرگ است و بازیکنان را بزرگ می‌کند. نام‌های زیادی در پرسپولیس آمدند و هر بار گفتند کسی نمی‌تواند جانشین او شود ولی پرسپولیس به راه خود و قهرمانی‌ها ادامه خواهد داد. نام پرسپولیس است که باقی می‌ماند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: طرح ایجاد یک زمین تمرین دوم در مجموعه شهید کاظمی هم آماده شده است و قصد ایجاد آن را داریم. بعد از نقل و انتقالات به صورت جدی‌تری به این موضوع ورود می‌کنیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۲
دیگه چطور بگه قهرمانی پرسپولیس تضمینیه و ربطی به برانکو و یحیی و بیرانوند نداره!!
بلی تضمینیه اقا رضا چون با عشق بازی میکنیم !!!
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم