بازدید 13267

پاسخ مظفری‌زاده به تابناک درباره وضعیت بیرانوند و مطهری/ سرمربی فصل بعد تراکتور قطعا خارجی است

سعید مظفری‌زاده، سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور درباره آخرین تصمیمات و وضعیت این تیم در نقل و انتقالات توضیحاتی ارائه کرد.
کد خبر: ۱۲۴۶۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۵ 03 July 2024

سرمربی فصل بعد تراکتور قطعا خارجی است/ پاسخ مظفری‌زاده درباره وضعیت بیرانوند و مطهری در گفت‌وگو با تابناک

به گزارش تابناک ورزشی، در فصل نقل و انتقالات، شایعات و گمانه زنی‌ها اوج می‌گیرد و انتشار اینگونه خبرها معمولاً برای تیم‌های بزرگ و پرهوادار بیشتر هم نمود دارد. در این بین تراکتور جزو باشگاه هایی است که در سال‌های اخیر به واسطه رویکرد زنوزی و پول‌هایی که هزینه کرده، مورد توجه رسانه‌ها و علاقه‌مندان به فوتبال قرار دارد.

یکی از خبرهای مهم و اتفاقات خبرساز پیرامون باشگاه تراکتور، شایعه توافق با علیرضا بیرانوند است که قرارداد خود را به صورت یکطرفه با پرسپولیس فسخ کرد. سعید مظفری‌زاده درخصوص صحت و سقم این موضوع به خبرنگار تابناک ورزشی گفت: «با توجه به مصوبه کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه، تا زمانی که جذب بازیکنی قطعی و نهایی نشود، نمی‌توانم از آن نام ببرم. در این باره فقط می‌توانم بگویم ما تا امروز علیرضا بیرانوند را در باشگاه ندیده‌ایم که بخواهیم با او صحبت کنیم. البته هواداران تراکتور بدانند که فعالیت رسمی خود در نقل‌وانتقالات را آغاز کرده‌ایم».

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور در خصوص سؤالی مبنی بر اینکه آیا تاکنون با بیرو مذاکره غیر حضوری داشته‌اید، پاسخ داد: «همانطور که گفتم تا پیش از توافق نهایی، از هیچ بازیکنی نمی‌توانم اسم ببرم. ما هم مثل هر باشگاهی براساس نیازهایی که داریم با بازیکنان آزاد وارد مذاکره می‌شویم و این اتفاق خاصی نیست. بنابراین هر موقع که به جمع‌بندی برسیم و توافق با هر بازیکنی رسمی شود، آن را اعلام می‌کنیم.

او در واکنش به اینکه گفته می‌شود تراکتور به زودی در نقل‌وانتقالات بمب منفجر خواهد کرد، اظهار داشت: «همه بازیکنان بمب هستند و باارزش».

سعید مظفری‌زاده درباره سرمربی فصل آینده تراکتور و نام‌هایی که در روزهای گذشته مطرح شده هم گفت: «ما در ابتدا یک گزینه داخلی و دو گزینه خارجی مدنظر داشتیم. البته به این نتیجه رسیده‌ایم که سرمربی فصل آینده تراکتور، خارجی باشد و براساس اهدافی که داریم مذاکره با گزینه‌های مدنظر در حال انجام است».

حمید مطهری در هفته‌های پایانی لیگ برتر بیست‌وسوم از جمع کادرفنی تیم ملی جدا شد و هدایت تراکتور را برعهده گرفت. گرچه قرار بود یحیی گل محمدی سرمربی تراکتور شود و مطهری در کنار او حضور داشته باشد، اما با صادر نشدن مجوز گل محمدی، مطهری به عنوان نفر اول فنی، تیم تبریزی را مقابل حریفان هدایت کرد. درحالی که مطهری جزو گزینه‌های سرمربیگری این تیم نیست، اما مظفری‌زاده تأکید کرد او با تراکتور قرارداد دارد و باشگاه هم خواهان ادامه همکاری با اوست.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور درباره وضعیت حمید مطهری، اظهارداشت: «از همان ابتدا هم حمید مطهری به عنوان سرمربی نیامد. البته او از لحاظ فنی اختیار کامل داشت و الان هم با باشگاه قرارداد دارد. از طرفی مطهری هم نتایج خوبی گرفت و هم از دانش و شخصیت بالایی برخوردار است. نگاه باشگاه به ایشان مثبت است و تمایل داریم همکاری‌مان را ادامه دهیم. در این راستا صحبت‌هایی هم داشته‌ایم و توافقات هم صورت گرفته است».

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم