بازدید 67575
۴

سکوت عبدالکریم حسن شکست

مدافع قطری و سرشناس پرسپولیس که دیروز اخباری درباره جدایی‌اش منتشر شده بود، در گفتگویی به قراردادش با این باشگاه اشاره کرد.
کد خبر: ۱۲۴۴۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۲ 27 June 2024

 به گزارش تابناک به نقل از فوتبال برتر: مدافع قطری و سرشناس پرسپولیس که دیروز اخباری درباره جدایی‌اش منتشر شده بود، در گفتگویی به قراردادش با این باشگاه اشاره کرد.

ماجرای جدایی عبدالکریم حسن، مدافع قطری پرسپولیس از این باشگاه روز گذشته تیتر یک اغلب رسانه‌های داخلی بود. رسانه‌های قطری دیروز اعلام کردند که حسن با باشگاه الوکره این کشور قرارداد رسمی امضا کرده است.

در حالی که این خبر را ابتدا رسانه معتبر الکاس منتشر کرد، سایر رسانه‌های قطری هم آن را در ابعاد گسترده‌ای منتشر کردند؛ هرچند رسانه‌ای مثل الرایه این انتقال را قطعی ندانست و اعلام کرد عبدالکریم حسن به الوکره نزدیک است. با این حال بخش عمده رسانه‌های قطری خبر از قطعیت جدایی او از پرسپولیس و پیوستنش به الوکره داده بودند.

در این بین حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب و اعلام کرد این مدافع 30 ساله یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. این در حالی بود که در فضای مجازی حتی این خبر هم منتشر شد که باشگاه پرسپولیس حاضر شده در ازای دریافت مبلغ ۸۰۰ هزار یورو، رضایت عبدالکریم را برای پیوستن به هرتیمی که خواهان جذبش باشد، صادر کند.

با تمام این‌ها اما این مدافع قطری ساعاتی قبل در گفت و گویی کوتاه، به صورت رسمی اعلام کرد که با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد.

حسن در پاسخ به این سوال که روزگذشته اخبار متفاوتی درباره انتقالش به تیم الوکره شنیده شده و برخی رسانه‌های قطری آن را قطعی دانستند گفت:

من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و با پرسپولیس قرارداد دارم. این روزها شایعات زیادی همه جا هست.

با این شرایط می‌توان به این نتیجه رسید که جدایی عبدالکریم حسن و پیوستن او به الوکره هنوز اتفاق نیفتاده و این انتقال زمانی رسمی می‌شود که باشگاه پرسپولیس با دریافت مبلغ موردنظرش رضایتنامه حسن را برای تیم خواهانش صادر کند. در غیر این صورت این مدافع مستحکم قطری فصل آینده در هم ترکیب پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
بازیکنانی که دروغ میگن اول میگن پرسپولیسی هستم تا پرسپولیس مطرحشون می‌کنه ادمسون می‌کنه بازیکن از اونا میسازه لگد میزنم. به تیم پرسپولیس و هواداران ازاین عرب بازیکن حرفه‌ای یاد بگیرند اونها که رفتن نامردی کردن مطمئن باشند چوبشو‌میخورند
عبدالکریم هم بازیکن شش دانگی نیست و تو نیم فصل ثابت کرد به اندازه اسم و رسمش کیفیت ندارد.نه پاس گل و نه گلی به ثمر رساند و نه یک در مقابل یک را بر میدارد.کیفیت شوتهایش کم و کم خطا هم نمیکند این خرید هم مثل خریدهای قبلی پرسپولیس خوب از کار در نیامد و فقط پول باشگاه رو تو جوب ریختند.بازیکنی که ارزش خریدن را داشت و به همه ثابت کرد لایق باشگاه بزرگ پرسپولیس است تنها اورونوف است و بس.
باید بمونه اتفاقا کریم حسن خیلی خوبه اون زمان که باتیم کشورشون مقابل تیم های دیگر بازی میکردش من آرزو میکردم وحس می زدم تو پرپولیس بازی میکرد وبه این خواستم رسیدم خیلی چپ خوبیه
حالا همچین مالی هم نبود چه بهتر رفت تیم باید از هموطنانمان پر باشه نه از امثال ایشون
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم