بازدید 11785
بیانیه شورای عالی اجماع نیروهای انقلاب

مردم ایران حماسه دیگری خلق کنید/نیروهای انقلابی افراد مردد را دعوت به رای کنند

شورای عالی اجماع نیرو‌های انقلاب با انتشار پیامی از مردم خواست برای اعتلای نام ایران، در انتخابات مشارکت پرشور داشته باشند و مرددین را پای صندوق بیاورند.
کد خبر: ۱۲۴۴۸۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۱ 27 June 2024

به گزارش تابناک، پیام شورای عالی اجماع نیروهای انقلاب به شرح زیر است؛

باسمه تعالی

 ملت بصیر، شریف و انقلابی ایران اسلامی

با تقدیر و تشکر از حضور سرنوشت ساز شما در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی به ویژه انتخابات به استحضار می رساند:

 

در پاسخ به مطالبه فراگیر امت حزب الله برای ایجاد وحدت، طی یک‌ماه گذشته فرایند اجماع برای مردم و کارآمدی دولت چهاردهم با مشورت علما، نخبگان و شخصیت‌های موثر، تشکل‌ها و احزاب سیاسی و تلاش و تعامل مستمر نامزدهای جبهه انقلاب، تهیه و تدوین شد.

 

این فرایند طی همین مدت، با همکاری و همدلی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و رقابت جدی و برادرانه در مناظرات و تلاش برای رعایت اخلاق و جلوگیری از تخریب و ایجاد هم‌افزایی در بدنه نیروهای ستادی نامزدها، ادامه یافت. 

 

در روز عید سعید غدیرخم، مراحل نهایی فرایند اجماع، با توجه به شرایط و احتمالات مختلف برای پیروزی در انتخابات و تشکیل دولت کارآمد، جهت اخذ تصمیم در اختیار نامزدهای جبهه انقلاب قرار گرفت تا در این مقطع حساس به رسالت تاریخی خود عمل نمایند.

 

اکنون که برخی از نامزدهای جبهه انقلاب تشخیص داده‌اند که ادامه حضورشان در رقابت انتخاباتی به نفع این جبهه است، از نیروهای انقلابی درخواست می‌نمائیم که طی ساعات سرنوشت ساز باقیمانده، فعالانه با عزمی راسخ، ضمن شرکت در انتخابات، مردم و به خصوص افرادی که هنوز تصمیم نگرفته اند را دعوت به رای دادن به گزینه‌ اصلح براساس معیارهای مورد نظر مقام معظم رهبری نمایند.

 

با تشکر از تلاش نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که خود را در معرض انتخاب مردم قرار داده‌اند؛ از شما ملت آگاه و همیشه در صحنه تقاضا می‌کنیم، برای اعتلای ایران قوی و سرعت بخشیدن به پیشرفت و بهبود زندگی خود، در روز جمعه با حضور میلیونی در پای صندوق‌های رای، حماسه ی دیگری خلق کرده و دشمنان قسم خورده ی کشور را ناامید سازید.

 

در پایان از آنجائیکه تجربه نشان داده است که با وحدت و همدلی می توان از مشکلات کشور عبور کرد و به قله های موفقیت در عرصه های مختلف دست یافت، به حول و قوه الهی، گفتمان اجماع برای خدمت به مردم و پیشرفت کشور، همچنان در آینده استمرار خواهد یافت.

 

شورای عالی اجماع نیروهای انقلاب

۶ تیرماه ۱۴۰۳

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم