بازدید 2639

توهم جان زن میانسال اراکی را گرفت

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از دستگیری قاتل معتادی که به خاطر توهم زن ۵۶ ساله اراکی را در یکی از روستاهای اطراف شازند به قتل رسانده بود، خبر داد.
کد خبر: ۱۲۴۲۲۸۷
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۷ 12 June 2024


به گزارش تابناک به نقل از برنا ، سرهنگ کامیار چهری در این خصوص افزود: در اولین روزهای اسفندماه سال گذشته، به دنبال اعلام مفقود شدن زن ۵۶ ساله اراکی به پلیس آگاهی استان مرکزی، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی این پلیس قرار گرفت.

وی بیان کرد: پس از بررسی‌های مقدماتی از سوی ماموران، مشخص شد که فرد مورد نظر در بهمن ماه همان سال به یکی از روستاهای شهرستان شازند مراجعه و پس از آن به منزل خود بازنگشته است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، ماموران پلیس آگاهی استان به مردی ۶۷ ساله که ارتباط نزدیکی با مقتول داشت مشکوک و وی را دستگیر کردند.

سرهنگ چهری اظهار کرد: در بازرسی از خانه باغ محل زندگی فرد مظنون جسد مقتول که دفن شده بود کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی ادامه داد: متهم در تحقیقات به عمل آمده از سوی ماموران در ابتدا منکر قتل مرحومه شد و فوت وی را ناشی از بیماری اعلام کرد اما در مواجهه با ادله و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و بیان کرد که در روز حادثه بر اثر مصرف مواد مخدر و توهمات ناشی از سو مصرف آن با آجر چندین ضربه به سر مقتول وارد کرده که باعث فوت این زن شده و جسد وی را در خانه باغ خود دفن کرده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: متهم دستگیر شده پس از تکمیل تحقیقات به مقام قضایی معرفی و با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم