بازدید 23714

پرسپولیس با اسکوچیچ وارد مذاکره شد

ظاهرا باشگاه پرسپولیس به دنبال این است اگر اوسمار پاسخ مثبت ارائه نکرد سراغ سرمربی سابق تیم ملی برود.
کد خبر: ۱۲۴۱۷۳۴
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۳ 09 June 2024

اسکوچیچ سرمربی تیم ملی زیر ۲۱سال کرواسی شد - ایمنا

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین؛ در صحبت روز گذشته رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اوسمار ویرا قرار بر این شد تا سرمربی برزیلی تا روز سه شنبه جواب نهایی خود را برای ادامه همکاری با سرخپوشان اعلام کند اما از از آنجایی که ممکن است اوسمار نخواهد به پرسپولیس برگردد مسئولان این باشگاه خیلی بیکار ننشسته و به فکر انتخاب گزینه هایی برای جایگزینی اوسمار هستند.

با توجه به اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس این احتمال را در نظر گرفته اند که اوسمار پاسخ منفی به این باشگاه بدهد در حال بررسی گزینه های مد نظر خود هستند و طبق اطلاعات خبرنگار آنا یکی از این گزینه ها دراگان اسکوچیچ است که البته طی سالهای اخیر و بعد از جدایی از تیم ملی به هیچکدام از پیشنهادات تیم های لیگ برتری پاسخ مثبت نداده است اما به هر حال مدیران پرسپولیس سعی دارند دست خالی نباشند و در صورت دریافت پاسخ منفی از اوسمار بلافاصله اقدامات جذب سرمربی جدید را انجام بدهند.

گفتنی است مسئولان باشگاه پرسپولیس هنوز امیدوار هستند کار را با اوسمار ویرا ادامه بدهند و حتی تصمیم دارند لیست نقل و انتقالاتی را با نظر وی جمع و جور کنند اما باید دید در نهایت این مربی راضی به بازگشت به ایران خواهد شد یا خیر؟

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری
آخرین اخبار