بازدید 3165
۷

دقیقی: از هواداران استقلال معذرت می‌خواهم

کد خبر: ۱۲۳۹۸۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۰ 28 May 2024

سعید دقیقی پس از شکست سه بر یک تیم خوب و شگفتی‌سازش شمس‌آذر مقابل پرسپولیس، از هواداران استقلال عذرخواهی کرد!

به گزارش تابناک ورزشی؛ سرمربی جوان تیم قزوین گفت: بازی را خیلی تاکتیکی جلو می‌بردیم و در نیمه اول تیم برتر میدان بودیم. در این نیمه شش یا هفت کرنر داشتیم و روی اشتباه فردی گل خوردیم. متأسفانه کاپیتان ما شب بازی به شدت مریض شد و با توجه به بضاعت کمی که از لحاظ مهره‌ای داشتیم، به او بازی دادیم که یکی از بدترین بازیکنان ما بود.

«بازیکنان پرسپولیس در نیمه اول وارد محوطه جریمه ما نشدند.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: در نیمه دوم به گل رسیدیم و می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم که محمد پاپی به‌خاطر فشار بازی و خستگی، نتوانست کار را تمام کند. بازیکنان باکیفیت و باتجربه‌ای از پرسپولیس وارد زمین شدند و به شرافت بازیکنان خودم درود می‌فرستم. دو گل پرسپولیس روی اشتباه فردی ما رقم خورد.

سرمربی شمس آذر قزوین با تمجید از شاگردان خود بیان کرد: بازیکنان شمس آذر، خودشان را به بهترین شکل اثبات کرده‌اند و فقط باید میدان‌های بزرگ ببینند. تمام تلاش خودمان را کردیم و من در این مسابقه به اندازه همه بازی‌ها کنار زمین حرص خوردم تا از شرافت خودمان دفاع کنیم. تیم بزرگ پرسپولیس به دنبال قهرمانی بود و ما دنبال اعاده حیثیت بودیم. خیلی ناراحت هستم و به نظرم می‌شد بازی را به‌گونه دیگری رقم زد.

دقیقی با اشاره به گل دوم پرسپولیس خاطرنشان کرد: با بازیکنان بحث کرده بودیم که مسعود ریگی وارد محوطه جریمه می‌شود و گل می‌زند. اگر در صحنه قبلی اجازه نمی‌دادیم پرتاب اوت به جناح مقابل می‌رسید، گل (دوم) را دریافت نمی‌کردیم. به پرسپولیس تبریک می‌گویم و از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم. گفته بودم که برای خودمان و شرافت فوتبال بازی می‌کنیم؛ نه برای آبی و قرمز.

وی در نشست خبری بعد از بازی نیز اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که کمتر از دو سال و نیم از حضورمان در استان قزوین، امروز اتفاقی رقم خورده است که اگر میلیارد میلیارد خرج کنید نمی‌توانید چنین فضایی را رقم بزنید، آنهم برای استانی که شاید از زمانی که من فوتبال را شناختم، در سطح پایین هم تیم‌داری نکرده بود. این افتخار نصیب من شده که با تلاش بازیکنان و مدیران افتخاری را در تاریخ استان قزوین رقم زدیم، آنهم نه فقط در بخش ورزشی، بلکه در اتمام ابعاد. ما مردم را خوشحال و انرژی‌شان را در این شرایط تخلیه می‌کنیم. این کار بزرگی است. ای کاش مسئولان ما این موضوع را بیشتر درک کنند و بدانند چه کار بزرگی انجام شده است و در کنار استاندار محترم باشند و بیشتر تیم را حمایت کنند تا ما بتوانیم در چنین جنگ‌های نابرابری قوی‌تر از این ظاهر شویم.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۷
یعنی چی عذر خواهی کردن اینه حرفه ای بودن؟ زشت والا
اوج عمل غیر حرفه ای!

مربی بجای اینکه ازهواداران تیم خودش عذرخواهی کنه از هواداران تیم دیکر عذرخواهی می کنه!
نصف استقلالیا ریختن توی لیگ و جلوی استقلال به راحتی امتیاز میدن

اونموقع 90 دقیقه جلوی پرسپولیس توی قوطی بوده میاد از تیم رقیب عذرخواهی میکنه!!!!
مرد حسابی تو مربی حرفه ای هستی باید از مردم قزوین عذر خواهی کنی نه استقلال
حقت بود ببازی با این حرفت
شانس آوردیم شمس آذر با استقلال مسابقه نداشت وگرنه آقای دقیقی خودش به خودشون گل می زد.
عذرخواهیت نشون میده برای آبی ها بازی کردی نه شرافتت وگرنه دلیلی نداره از قرمز و آبی عذرخواهی کنی، کارت را انجام بده
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم