بازدید 2504
۲

درخواست شناسایی یک اخاذ تلگرامی از دختران

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: پلیس آگاهی با انتشار بدون پوشش تصویر شخصی که از طریق پیام رسان تلگرام اقدام به اغفال دختران و دریافت عکس‌های شخصی از آنها کرده و سپس با تهدید از آنها اخاذی می‌کرد، از شهروندان درخواست کرد چنانچه توسط این متهم مورد اخاذی قرار گرفته‌اند، برای تشکیل پرونده و پیگیری آن به پلیس آگاهی استان البرز مراجعه کنند.
کد خبر: ۱۲۳۹۶۰۹
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۸ 27 May 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سردار حمید هداوند با اعلام این خبر بیان کرد: به دنبال ارجاع چندین پرونده تهدید و اخاذی از دختران جوان در فضای مجازی به پلیس آگاهی استان، تیم ویژه ای از کارآگاهان برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود:  برابر بررسی‌های پلیس آگاهی مشخص شد که شخصی ناشناس در بستر پیام رسان تلگرام با اغفال خانم‌های جوان تصاویر شخصی آنها را دریافت و سپس اقدام به تهدید و اخاذی از آنها می‌کند.

فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: در این راستا کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و پلیسی متهم مورد نظر را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه او را  در شهر کرج دستگیر کردند.

سردار هداوند تصریح کرد: برابر دستور بازپرس شعبه ۸ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه یک کرج، تصویر بدون پوشش متهم منتشر می‌گردد تا چنانچه شهروندان با این شیوه مورد اخاذی از این شیاد قرار گرفته‌اند، برای تشکیل پرونده به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج، میدان طالقانی- بلوار تعاون ساختمان پلیس آگاهی مراجعه کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
متاسفانه برخی والدین هیچگونه نظارتی بر اعمال فرزندان خود به ویژه دختران ندارند چرا باید یک دختر هست و نیست خصوصیش رو راحت در اختیار دیگران و افراد ناشناس بگذارد ؟ تازه اگر هم موضوع عکس بوده یک عکس خصوصی معمولی نبوده است
این دیگه چه جور عکسی است؟ چرا اینقدر تار و مبهمه!! انگار عمدا عکس تارش رو منتشر کردن که شناسایی نشه
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم
آخرین اخبار