بازدید 6532
فرمانده مرزبانی فراجا خبر داد:

توقیف تریلی حامل شیشه و هروئین در مرز تایباد

فرمانده مرزبانی فراجا از توقیف تریلی و کشف ۵۶۶ کیلوگرم مواد مخدر شیشه و هروئین توسط مرزبانان هنگ تایباد در نقطه صفر مرزی خبر داد.
کد خبر: ۱۲۳۲۹۳۲
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۰ 20 April 2024

 

به گزارش تابناک ، سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی انتظامی کشور در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای برخورد قاطع و قانونی با ورود مواد مخدر به کشور، مرزبانان هنگ مرزی تایباد مستقر در پست کنترل و مراقبت مرزی دوغارون در حین کنترل خودروهای ورودی به یک دستگاه تریلی مشکوک و آن را متوقف کردند. 

وی افزود: مرزبانان در بازرسی از تریلی، موفق شدند، ۵۱۲ کیلوگرم شیشه و ۵۴ کیلوگرم هروئین را که به طرز بسیار ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف کنند. در ادامه نیز یک قاچاقچی دستگیر و تریلی مربوطه توقف شد. سپس محموله مکشوفه به همراه متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذی‌صلاح داده شد.

براساس گزارش خبرگزاری پلیس، گودرزی در پایان از زحمات شبانه‌روزی مرزبانان کشور قدردانی کرد و اظهار داشت: مرزبانان با تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی با هرگونه تجاوز و ورود قاچاق مواد مخدر به داخل خاک کشور مقتدرانه و قاطعانه برخورد می‌کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری