بازدید 1402

خطر ریزش سنگ در جاده کرج - چالوس

رییس پلیس راه البرز: باتوجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر شرایط نا پایدارجوی و بارش تندری ، خطر ریزش سنگ در مسیرهای کوهستانی این استان به ویژه جاده کرج - چالوس دور از انتظار نیست.
کد خبر: ۱۲۲۸۴۶۴
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۷ 24 March 2024

به گزارش تابناک، رییس پلیس راه البرز از خطر ریزش سنگ در جاده های کوهستانی به ویژه مسیر کرج - چالوس خبر داد و از مسافران خواست در حاشیه این جاده ها توقف نکنند.

سرهنگ "پیمان کرمی" روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار کرد: باتوجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر شرایط نا پایدارجوی و بارش تندری ، خطر ریزش سنگ در مسیرهای کوهستانی این استان به ویژه جاده کرج - چالوس دور از انتظار نیست.

 وی افزود: پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل در تمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظر مستقر شده است.

رییس پلیس راه البرز از کاهش بیش از ۶۰ درصدی وقوع تصادفات منجر به فوت در راه های این استان خبرداد و از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ، موقع خستگی و خواب آلودگی اقدام به رانندگی نکنند.

به گفته کرمی پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل درتمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است.

استان البرز دارای یک هزار و ۵۶۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری جاده کرج- چالوس درحوزه استان البرز و نیمی دیگر در حوزه استان مازندران واقع شده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# توماج صالحی # نمایشگاه کتاب # موسسه مصاف # صادق زیباکلام # سیل
آخرین اخبار
وب گردی