بازدید 3467

تعیین رئیس جدید سوارکاری در انتخابات میلیمتری

کد خبر: ۱۲۲۷۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۰ 14 March 2024

تعیین رئیس جدید سوارکاری در انتخابات میلیمتری

محمد کاظمیان با کسب آرای لازم در مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری برای مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید این فدراسیون انتخاب شد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری صبح امروز ( پنجشنبه 24 اسفند) به ریاست سیدمحمدشروین اسبقیان و با حضور مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک، مریم کاظمی‌پور نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک و اعضای مجمع در سالن آکادمی استاد فارسی برگزار شد.

محمداسد مسجدی، فیض‌الله پیری شرفوندی، عباس رحمانی، محمد کاظمیان، محمود حیدری، رضا زندی خواری و سیدرضا میرابوطالبی کاندیداهای ریاست فدراسیون سوارکاری بودند که حیدری، زندی و میرابوطالبی با عدم حضور در مجمع از حضور در انتخابات انصراف دادند.

در نهایت انتخابات با حضور 46 نفر از اعضای حاضر مجمع 52 نفره فدراسیون فدراسیون سوارکاری برگزار شد و محمد کاظمیان موفق به کسب 22 رای، محمداسد مسجدی 17 رای، فیض‌الله پیری 4 رای شدند اما با توجه به اینکه هیچ‌کدام از کاندیداها موفق به کسب نصف به اضافه یک رای اعضای مجمع 46 نفره فدراسیون سوارکاری نشد، انتخابات به دور دوم کشیده شد.

در دور دوم که با حضور 45 نفر از اعضای مجمع برگزار شد؛ محمد کاظمیان و محمداسدمجدی با توجه به کسب آرای بیشتر در دور نخست ، به ادامه رقابت پرداختند و در نهایت محمد کاظمیان با کسب 32 رای برای مدت 4 سال به عنوان رئیس جدید فدراسیون سوارکاری انتخاب شد. در این مرحله محمداسد مسجدی نیز 11 رای کسب کرد و دو رأی نیز باطله بود.

همچنین با نظر اعضای مجمع، انتخابات اعضای هیئت رئیسه فدراسیون سوارکاری در مجمع عمومی فدراسیون برگزار خواهد شد.

مرحوم امیر غفرانی یکی از کاندیداهای پست نایب رئیسی بود و همچنین با توجه به اینکه لیست اعضای هیات رئیسه مربوط به دو سال پیش بود، قرار شد اعضای پیشنهادی هیات رئیسه در مجمع عمومی انتخاب شوند و در این مدت دو نفر به عنوان سرپرست به فعالیت بپردازند.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل