بازدید 2864

کنایه خمس به سوال خبرنگاران؛ جدی می‌فرمایید؟!

سرمربی تیم فوتبال تراکتور برای چندمین بار در طول فصل با خبرنگاران تبریزی وارد چالش لفظی شد.
کد خبر: ۱۲۲۶۷۴۳
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۲ 12 March 2024


به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین؛ پاکو خمس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل هوادار اظهار داشت: فردا بازی خیلی مهمی برای ماست.

وی در واکنش به طرح این موضوع که هفته گذشته اعلام کرده در فوتبال ایران کمتر شاهد بازگشت نتیجه بازی هستیم، ولی هفته قبل خلاف نظرش ثابت شده است و در تعداد زیادی از بازی‌ها از جمله دیدار تراکتور مقابل مس رفسنجان این اتفاق رخ داد، گفت: البته مس رفسنجان وقتی مساوی کرد به معنای بازگرداندن نتیجه بازی نیست. من احترام زیادی برای شما قائلم، ولی اگر قرار باشد سطح سؤالات به این اندازه باشد مجبورم که جلسه را ترک کنم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره خریدهای نیم‌فصل تیمش و اینکه چرا از برخی بازیکنان جدید در هیچ مسابقه‌ای استفاده نشده است، گفت: جدی می‌فرمایید؟! منظور شما چه کسی است؟

خمس در واکنش به این موضوع که سجاد آشوری در سه بازی فقط یک‌ بازی روی نیمکت بوده است، گفت: اکثر خریدهای ما بازی کردند. من مجبور نیستم در مورد هر مسئله‌ای صحبت کنم و توضیحی در مورد آن‌ بدهم، ولی نگویید عاشق تیم هستید. شما حق دارید نظر خود را بدهید و من هم آزادم که نظرم را بدهم. شما خیال نکنید که من مربی هستم که تحت تأثیر مسائل رسانه‌ای قرار بگیرم. من به شما نمی‌گویم چه سؤالی بپرسید، ولی شما هم تحمل پاسخ را داشته باشید.

وی در پاسخ به سؤالی درباره تیم هوادار و اینکه با حضور مسعود شجاعی تیم منظمی شده‌اند، گفت: بدون شک در بیشتر بازی‌ها تیمی که بتواند میانه میدان را در اختیار داشته باشد، شانس زیادی برای پیروزی دارد. ما زمانی که مالکیت توپ را داریم، باید با آرامش بازی کنیم. آنان منظم بازی می‌کنند و ما باید زمان بیشتری را صاحب توپ باشیم.

خمس افزود: البته باید صبر و حوصله هم داشته باشیم. در بازی‌های گذشته وقتی با صبر بازی کردیم، توانستیم فرصت گلزنی و ضربه‌ زدن را پیدا کنیم. صبر و حوصله اصول بنیادی بوده تا به حریف ضربه زده و از اشتباه دوری کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور راجع به محرومان و مصدومان تیمش، گفت: تمامی بازیکنان را در اختیار دارم و هیچ یک مصدوم نیستند. صفا هادی تنها بازیکن محروم ماست.

خمس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه «آیا درگذشت همسر مالک باشگاه، باعث افزایش همدلی در تیم شده است؟»، بیان کرد: روزهای بسیار غمگینی برای ماست. از دست دادن همسر گرامی مالک باشگاه، ضربه بزرگی برای‌مان بوده است. در عین حال که از این موضوع غمگین هستیم، فردا یک مسابقه داریم. تلاش می‌کنیم فردا با ارائه بازی خوب، نتیجه لازم را کسب کرده و با تقدیم پیروزی به خانواده آقای زنوزی، کمی از غم و اندوه‌شان بکاهیم.

«میلاد کر بعد از مدت‌ها نیمکت‌نشینی هفته گذشته به‌عنوان یار تعویضی به زمین آمد. ملاک شما برای استفاده از بازیکنان چه چیزی است؟»، وی در پاسخ به این سؤال هم یادآور شد: به همان دلیل که از بازیکنان دیگر استفاده می‌کنم، از میلاد کر هم استفاده کردم. با توجه به اینکه صفا هادی کارت زرد داشت و احتمال اخراج او می‌رفت، میلاد کر گزینه در دسترس‌مان برای جانشینی بود و عملکرد خوبی هم داشت. کر وظایفش را به نحو احسن انجام داد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی # جلفا # ورزقان
وب گردی