بازدید 4862

واکنش خانم داور ایرانی به حذف از دربی بخاطر عکس

کد خبر: ۱۲۲۶۳۱۲
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۳ 10 March 2024

واکنش خانم داور ایرانی به حذف از دربی

داور تاجیکستانی جانشین یک داور خانم ایرانی در دربی شد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ انتشار عکسی از مهناز ذکایی یکی از کمک داوران ویدیویی دربی 103 که در فینال لیگ قهرمانان آسیا در دیدار پرسپولیس - کاشیما در ورزشگاه و جایگاه پرسپولیسی‌ها حضور داشت، باعث تغییر او شد.

 فدراسیون فوتبال برای جلوگیری از هرگونه شائبه، نام ذکایی را از فهرست داوران این مسابقه خط زد و بلافاصله بعد از مذاکره با فدراسیون فوتبال تاجیکستان، سعدالله گلمرادی از این کشور را برای حضور در دربی 103 انتخاب کرد.

واکنش مهناز ذکایی به کنار گذاشته شدن از تیم داوری دربی 103 واکنش نشان داد و گفت:

 باید بگویم که کمیته داوران اجازه مصاحبه به داوران نمی‌دهد ولی با توجه به اخباری که در 24 ساعت گذشته درباره من منتشر شده، لازم دانستم که توضیحاتی ارائه کنم.

دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و کاشیما اولین حضور بانوان در ورزشگاه آزادی پس از سال‌ها بود. اگر یادتان باشد اینفانتینو هم در این بازی حضور داشت. باید این را بگویم که در آن بازی بحث استقلال و پرسپولیس نبود و بانوان علاقه‌مند به فوتبال می‌خواستند از فرصت پیش آمده استفاده کنند و برای تماشای فوتبال به ورزشگاه آزادی بروند.

من هیچوقت در کارم به عنوان یک داور حرفه‌ای برای تیمی جانبداری نکرده‌ام و برای من عجیب است که چنین اتفاقی پس از معرفی نامم به عنوان یکی از داوران دربی رخ داد. به همین دلیل تصور می‌کنم که این اتفاق از درون جامعه فوتبال رخ داده است. در هر صورت من فرصت حضور در دربی را از دست دادم اما امیدوارم هر کسی در این بازی به عنوان داور حضور دارد، موفق باشد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل