بازدید 2210

رئال دخل اتلتیکو را آورد و فینالیست شد

کد خبر: ۱۲۱۵۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰ 11 January 2024

در اولین بازی مرحله نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا شب گذشته (چهارشنبه) از ساعت 22:30 به وقت تهران در ورزشگاه الاول شهر ریاض، تیم‌‌های فوتبال رئال مادرید و اتلتیکومادرید برابر یکدیگر قرار گرفتند که این بازی پس از تساوی 3-3 در وقت‌‌های عادی، با برتری 5 بر 3 تیم فوتبال رئال در وقت‌های اضافه خاتمه یافت.

در وقت‌های معمول بازی، ابتدا ماریو ارموسو در دقیقه 6 برای اتلتیکومادرید گلزنی کرد. رئال مادرید گل خورده را با دو گل پاسخ داد که اولی را آنتونیو رودیگر در دقیقه 20 به ثمر رساند و دومی را فرلان مندی در دقیقه 29. این پایان کار دو تیم در نیمه اول نبود و در دقیقه 37، آنتوان گریزمان با زدن گل دوم اتلتیکو، نتیجه را به تساوی کشاند.

بازی تا دقیقه 78 گل دیگری در بر نداشت تا اینکه رودیگر مدافع آلمانی رئالی‌ها بار دیگر گلزنی کرد و البته این بار با گشودن دروازه خودی. دنی کارواخال، دیگر مدافع رئالی‌ها اما اشتباه هم‌تیمی‌اش را جبران کرد و در دقیقه 85 با به ثمر رساندن سومین گل کهکشانی‌ها این تیم را از شکست نجات داد.

به این ترتیب بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد که در 15 دقیقه نخست آن اتفاق خاصی رخ نداد، اما در 15 دقیقه دوم، تعویض‌های کارلو آنچلوتی به رئال مادرید برای سوار شدن بر بازی کمک کرد و این تیم در دقیقه 116 روی سانتر کارواخال و اشتباه استفان ساویچ برای گشودن دروازه خودی به گل چهارم رسید. اتلتیکومادرید که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت، سراپا حمله شد و حتی دروازه‌بان این تیم یان اوبلاک هم برای کمک به هم‌تیمی‌هایش در ارسال‌ها جلو کشید، اما این تصمیم او کار دست تیمش داد و پس از دفع یک توپ ارسالی توسط بازیکنان رئال مادرید، دروازه‌بان اسلوونیایی در کورس برای پس گرفتن توپ از براهیم دیاس جا ماند و مهاجم اسپانیایی رئال در دقیقه 2+120 دروازه خالی روخی بلانکو را گشود.

با این نتیجه رئال مادرید راهی فینال سوپرجام اسپانیا شد، جایی که باید به مصاف برنده بازی بارسلونا - اوساسونا برود، دیداری امشب از ساعت 22:30 برگزار خواهد شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم