بازدید 1970
۶

باقری: در جنگ بمب و کودک، قطعاً کودک برنده است

معاون سیاسی وزیر خارجه در دیدار با وزیر خارجه تاجیکستان با اشاره به کشتار صهیونیست‌ها در غزه گفت: در جنگ بمب و کودک، قطعاً کودک پیروز و برنده است.
کد خبر: ۱۱۹۹۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۱ 21 October 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، علی باقری معاون سیاسی وزارت امورخارجه کشورمان که برای برگزاری اولین نشست کمیته رایزنی‌های سیاسی میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری تاجیکستان به دوشنبه پایتخت این کشور سفر کرده است، عصر پنجشنبه (۲۷ مهر ۱۴۰۲) با سراج الدین مهرالدین وزیر امور خارجه تاجیکستان دیدار و گفتگو کرد.

معاون سیاسی وزارت امورخارجه کشورمان در این ملاقات با اشاره به پیوندهای عمیق تمدنی، فرهنگی، تاریخی، دینی و زبانی میان دو ملت، تاکید کرد: وجوه مشترک دو ملت سرمایه بزرگی برای بنای روابطی مستحکم و پایدار است که منافع آن هم متوجه دو ملت خواهد شد و هم تحکیم بخش صلح و ثبات منطقه‌ای خواهد گردید.

باقری با اشاره به تحولات جاری در فلسطین، تصریح کرد: فلسطین پاره تن امت اسلامی است و جنایت‌های رژیم صهیونیستی روح و وجدان هر انسان آزاده‌ای را متأثر می‌کند.

معاون سیاسی وزارت امور خارجه با اشاره به جنگ نابرابر در غزه و تقابل ظالم و مظلوم، اظهار داشت: تعداد بالای شهدای کودک در تهاجم اشغالگران به غزه، هیچ توجیهی برای سکوت در برابر جنایت‌های صهیونیست‌ها باقی نمی‌گذارد و قطعاً در جنگ بمب و کودک، قطعاً کودک برنده و پیروز است. در این دیدار که درباره آخرین تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی به‌ویژه جنایت جنگی رژیم صهیونیستی در غزه و اوضاع افغانستان گفتگو شد، وزیر خارجه تاجیکستان بر اهتمام کشورش برای توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه‌ها تاکید کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۶
چقدر شاعرانه!
الان تو این ۷۵ سال کی برنده بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. کودکان ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
کودک کودک است با تمام زیبایی های دنیای کوچک کودکیش.جنگ بمب وکودک ترجمه ناشیانه جنگ بزرگتر ها ست .
ارزش جان یک کودک بیگناه از تمام هستی رژیم غاصب صهیونیست و حکومت جنایتکار آمریکا و تمام تفکرات پوچ امپریالیستی و صهیونیزم منحرف بیشتر است. چه رسد به بمب های مخرب وقاتل آنها
اسرائیل و جهان این بار به نیت حماس پی برده و حتی روش استفاده از اسیران اسرائیلی برای ممانعت از حمله اسرائیل را قبول نکرد و این گونه سیاسی بازی ها و قرار دادن کودکان و زنان و اسیران در جهت کنترل شرایط جنگ دیگر جواب نمی دهد یا حداقل در این جنگ تا کنون جواب نداده است
هیچگاه کودکی درگیر بمب و گلوله و جنگ نمیشود مگر آنکه عده ای برای اهداف خودخواهانه و کسب مقام و قدرت و ثروت عامل آن باشند.
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل