بازدید 2514
۱

معاینه فنی در درب منازل انجام می‌شود

مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی تهران گفت: ستاد معاینه فنی شهرداری‌ها می‌تواند به مراکز معاینه فنی دارای امتیاز مجوز راه اندازی مراکز معاینه فنی سیار را اعطا کند. این مراکز سیار در نقاطی که محدودیت زمین و ... وجود دارد تاسیس می‌شود و مردم به این وسیله در سطح محلات دسترسی بهتری به معاینه فنی دارند.
کد خبر: ۱۱۹۵۴۵۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۳ 28 September 2023

 

به گزارش تابناک، شادی مالکی مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی تهران گفت: ستاد معاینه فنی شهرداری‌ها می‌تواند به مراکز معاینه فنی دارای امتیاز مجوز راه اندازی مراکز معاینه فنی سیار را اعطا کند. این مراکز سیار در نقاطی که محدودیت زمین و ... وجود دارد تاسیس می‌شود و مردم به این وسیله در سطح محلات دسترسی بهتری به معاینه فنی دارند.

مالکی خاطرنشان کرد: بنا به تقاضای بسیاری از مراکز دولتی، مجتمع‌های مسکونی و برج‌ها  برنامه ریزی شده تا خطوط سیار معاینه فنی تاسیس شود که امکان جا به جایی داشته باشند.

مالکی ادامه داد: تمام آزمون‌های معاینه فنی در این واحد‌های سیار وجود دارد، کفی آن برای خودرو سیار است، برقش از دستگاه دیزل ژنراتور تامین می‌شود. در حال حاضر در مرحله اخذ مجوز‌ها از مراکز ذی ربط هستیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم تجربه موفقی باشد و توسعه پیدا کند ادامه داد: طراحی این مراکز معاینه فنی سیار و قابل جا به جایی انجام شده و طرح‌های آن ارائه شده است. به محض دریافت مجوز وارد مرحله ساخت می‌شویم و در ۶ ماه دوم سال از این دستگاه رونمایی خواهد شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
چهار چرخ تولید داخل که صدی ۸ و ۹ لیتر بنزین میسوزونه و با این کیفیت بنزین با کدام استاندارد معاینه میگیره خودروهای خارجی صدی ۴ تا ۵ لیتر
بجز کاسبی دولت چیزی میمونه پول معاینه و پول جریمه
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه