بازدید 3758
۱
معاون متروی تهران خبر داد

تحویل آنی کارت بلیت دانش‌آموزی و دانشجویی

معاون طرح و برنامه شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تحویل آنی کارت بلیت دانش‌آموزی و دانشجویی در مهرماه خبر داد.
کد خبر: ۱۱۹۴۹۱۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۱ 25 September 2023

 

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، فرود لطفی در این باره گفت: در راستای طرح استقبال از مهر و با توجه به تمهیدات اتخاذ شده، کارت بلیت دانش‌آموزان و دانشجویانی که در مهرماه ثبت درخواست کنند به‌ صورت آنی صادر می‌شود. این کارت‌ها دارای ۵۰ درصد تخفیف است و با پرداخت ۱۵۰ هزار تومان، کارت بلیت ۳۰۰ هزار تومان شارژ می‌شود.

وی در خصوص مراحل ثبت درخواست و دریافت این کارت‌ها افزود: دانش آموزان و یا دانشجویانی که در یکی از مراکز آموزشی شهر تهران مشغول به تحصیل هستند می‌توانند با در درست داشتن مدارک مورد نیاز (یک قطعه عکس، کارت ملی یا شناسنامه و کارت یا گواهی اشتغال به تحصیل در شهر تهران) به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کنند و به محض ثبت‌نام نهایی در این دفاتر، به ایستگاه صادقیه بروند و کارت خود را تحویل بگیرند.

معاون طرح و برنامه شرکت بهره‌برداری متروی تهران در خصوص سایر اقدامات انجام شده در حوزه بلیت مترو در راستای طرح استقبال از مهر گفت: هماهنگی با پیمانکار فروش بلیت جهت سرویس دوره‌ای تجهیزات مرتبط با بخش فروش بلیت انجام شده است. همچنین هماهنگی با پیمانکار مربوطه جهت آراستگی متصدیان، نظافت گیشه‌های فروش بلیت و افزایش تعامل با پیمانکاران سیستم فروش و پذیرش بلیت جهت تسریع در رفع خرابی‌های احتمالی در دستور کار قرار گرفته است.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، وی به انجام پیش‌بینی‌های لازم جهت استفاده بهینه از منابع انسانی در اختیار با توجه به شلوغی و شرایط خاص برخی از ایستگاه‌ها در شروع سال تحصیلی اشاره و خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی جهت حضور نیروی کشیک به منظور پیگیری و رفع مشکلات احتمالی مرتبط با شبکه و تجهیزات فروش بلیت و برنامه‌ریزی جهت انجام بازدیدهای فوق‌العاده به منظور پایش سطح خدمات ارائه شده توسط پیمانکار فروش بلیت از دیگر اقداماتی است که در راستای طرح استقبال از مهر انجام می‌شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
چه برنامه ریزی عالی که همه دانشجویان و دانش اموزان تهرانی یعنی حداقل 2 میلیون نفر به ایستگاه صادقیه برا گرفتن کارت مراجعه کنند مگر هر مدرسه مدیر ندارد و نمی تواند با یک هماهنگی و با یک سفر کل کارتهای مجموعه تحت مدیریت خود را دریافت کند چرا با یک تصمیم اشتباه باعث افزایش سفرها اتلاف وقت و هزینه می شوید کجای این کار با مباحث دولت الکترونیک و.. سازگار است چرا شما به راحتی در امور دیگر هزینه می کنید ولی در این مورد که با هزینه بسیار پایین می توان جلو هزینه بسیار خانوار و به تبع ان کشور را کاهش داد تصمیم درست گرفته نشده است چند ماه است که می گویید می خواهید کارت اتوبوس و مترو به دانشجویان و دانش اموزان ارائه دهید در مرحله اجرا این بوده نتیجه برنامه ریزی شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی