بازدید 20100
نبض خبر

اعترافات آتش افروز افغان درباره حمله مرگبارش

کد خبر: ۱۱۹۴۷۲۹
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۴ 24 September 2023
تعداد بازدید : 5342
انفجار هولناک یک ساختمان 2 طبقه در خیابان وحدت اسلامی واقع در بازار طرخانی در ساعت 7:50 دقیقه روز شنبه اول مهرماه به سازمان آتش نشانی مخابره شد. در این حادثه که تعداد 9 نفر اهل کشور افغانستان زندگی می کردند، همگی مصدوم شده که وضعیت 3 تن از آنها وخیم گزارش شد. با توجه به اینکه احتمال عمدی بودن این حادثه بود، پس از بررسی‌های اولیه کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران و تیم تشخیص هویت و اظهارات شهود مشخص شد این آتش‌سوزی عمدی بوده و مرد آتش‌افروز که خود نیز دچار سوختگی قرار گرفته شده بود، در محل حادثه قرار داشت. تحقیقات نشان از آن داشت که مرد جوان برای انتقام از صاحبخانه و پس گرفتن پولش دست به این اقدام هولناک زده و به دلیل اینکه خودش دچار سوختگی شده بود، نتوانست از محل حادثه متواری شود و به دست ماموران پلیس دستگیر شد. بامداد جمعمه 2 مهرماه تلاش پزشکان برای نجات 3 نفر از مصدومان به نتیجه نرسید و 3 مرد جوان روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفتند و پرونده آتش افروزی رنگ خون گرفت. اعترافات این مرد افغان را می‌بینید و می‌شنوید.
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲۷
انتشار یافته: ۱۲
باز هم مهاجران افغان
باز هم اتفاقی جدید
چرا حاکمیت فکری برای ساماندهی ، کنترل و اخراج میلیون ها افغانی در ایران نمی کند؟ افاغنه قاچاقی وارد کشور شده و آزادانه به هر شهری وارد می شوند؟ مشکلات امنیتی که توسط اینها ایجاد خواهد شد را در نظر ندارید؟ تاریخ نخواندید؟ داستان ساقط کردن صفویه توسط محمود افغان را نخواندید؟
میخواهید کمک کنید، بسم الله کمپ های مرزی با کمک سازمان ملل ایجاد کنید. از این طریق وجهه انسان دوستانه بین المللی کسب کنید. سازمان ملل هم موظف خواهد بود برای اسکان افاغنه کمک مالی کند. من شهروند عادی اینها را می فهمم دولتیان (که لابد فهم و سواد بیشتری از متوسط مردم عادی دارند) چطور متوجه اهمیت موضوع نیستند و اقدامی نمی کنند؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا اینها رو نمیریزید بیرون؟
این افغانی ها را هرچه سریعتر بیرون کنید لطفا
جنبش اصیل منطقه
این هم از افغانها
شناسنامه ایرانی بدهید و یاری کنید ازدواج کنند و وام بگیرند و فرزند اوری کنند شما به نفوسی برای حضور در صندوق های رای احتیاج دارید که این افراد فارغ از نهاد توحش طالبانی و داعشی پا بگیرند و ایرانی شوند
بالگد شوتشون کنید بیرون از ایران
خداوکیلی این اتباع غیر مجاز باید جمع کنند بفرستنند آنجای که بودن آنقدر هم پرو هستنند انگار ایران مال پدرشان است
بابا بریزید بیرون اینها رو . چیه جمع می کنید اینها رو توی ایران . غیر از شر چیزی از اینها به این مملکت نرسیده و نمیرسد . بیرون کنید تا دیر نشده و امنیت این ملت و کشور را اینقدر راحت حراج نکنید .
همه ی کارفرمایان و مالکانی که اتباع غیر مجاز را کار و سکنی می دهند مار در آستین خود پرورش می دهند و انشاالله به دست همین اتباع روزی دستمزد خود را دریافت می کنند.
تو رو خدا این افغانها رو تا دیر نشده برگردونید افغانستان