بازدید 13633

هفت هتل لوکس و لاکچری رونالدو در هفت نقطه جهان

بررسی ها نشان می دهد کریستیانو رونالدو که این روزها در تهران به سر می برد، در 7 کشور جهان 7 هتل لوکس دارد.
کد خبر: ۱۱۹۳۶۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۹ 18 September 2023

به گزارش «تابناک»، به نظر می‌رسد تجارت برای کریستیانو رونالدو تمامی ندارد و این فوق ستاره دوست داشتنی، وارد صنعت هتلداری آن هم به صورت گسترده شده است. رونالدو با خرید چند هتل در کشورهای مختلف فعالیت خود را در به طور رسمی در حوزه هتلداری آغاز نموده و در پی افتتاح شعبه‌های دیگری است تا تعداد هتل‌ها به عدد محبوبش یعنی ۷ برسد.

رونالدو که در گذشته موفقیت‌های چشم‌گیری در بیزنس‌های مختلف داشته و توانسته است به خوبی آنها را گسترش دهد، در حال تبدیل شدن به یک فرد قدرتمند در حوزه هتلداری است.

یکی از دوستان کریس رونالدو گفته است او تحت تاثیر موفقیت‌های هم تیمی‌های سابقش در تیم منچستر، یعنی رایان گیگز، پل اسکولز و گری نویل که در این بیزنس موفق بودند، تصمیم به شروع فعالیت در تاسیس هتل‌های بین المللی گرفته است.

شعبه‌های هتل‌های زنجیره‌ای کریستیانو رونالدو

اولین هتل رونالدو در جزیره مادیرای شهر فونچال پرتغال، یعنی محل زادگاهش با چشم‌اندازی خیره کننده رو به دریا افتتاح شد.

هتل رونالدو در جزیره مادیرا

دومین هتل رونالدو در پایتختت شهر لیسبون در منطقه «بایشا پومبالینا» افتتاح شد. قابل ذکر است که ساختمان این هتل بازسازی شده و در رده هتل‌های متوسط قرار دارد.

هتل رونالدو در شهر لیسبون

امپراتوری هتل‌های رونالدو در خارج از کشور پرتغال از سال ۲۰۲۰ ، با افتتاح سومین شعبه هتل در میدان تایمز شهر نیویورک آغاز شد. هتلی که به گفته کاربران “مدرن” و “راحت” توصیف شده است.

ستاره سابق تیم رئال مادرید، پایتخت اسپانیا را برای افتتاح چهارمین شعبه هتل‌های رنجیره‌ای برند CR7 انتخاب کرد، شهری که به مدت ۹ سال در آن سکونت داشت. این هتل در منطقه «گران‌ویا» شهر مادرید قرار گرفته و برای توصیف آن می‌توان از عبارت «هتل سبک زندگی» مسافران شهری استفاده کرد.

گفته می‌شود پنجمین هتل رونالدو در شهر مراکش، در کشور مراکش با ۱۶۸ اتاق، دو رستوران و یک مرکز تجاری ساخته شده است.

سفربای - هتل رونالدو در شهر مراکش

ششمین هتل زنجیره رونالدو که در دسته هتل‌های لاکچری قرار دارد و بزرگترین هتل برند CR7 خواهد بود، در پایس در منطقه «ریو گوش»  افتتاح شده و دارای ۲۱۰ اتاق است. رونالدو معتقد بود یکی از شعبه‌های هتل را باید به پاریس به عنوان یکی از پربازدیدترین شهرهای توریستی جهان، اختصاص دهد.

و اما  شهر منچستر برای افتتاح هفتمین شعبه رونالدو انتخاب شده، هتلی با ۱۱ طبقه و ۱۵۰ اتاق که در منطقه زیبای پیکادیلی واقع شده و چشم اندازی رو به باغ‌های پیکادیلی دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری