بازدید 5841
۳

نصب سکو‌های بدون صندلی در آزادی تا بازی با النصر!

رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در پاسخ به این سوال که چه زمانی چمن ورزشگاه آزادی ترمیم می‌شود، گفت: چمن ورزشگاه به وقتش زیر کشت می‌رود.
کد خبر: ۱۱۹۲۸۶۸
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۸ 13 September 2023

به گزارش تابناک، بازسازی ورزشگاه آزادی فاز بندی شده و به نوبت جلو می‌رویم. ما از فدراسیون خواسته‌ایم که مشخص کند چمن هیبریدی یا طبیعی نصب کنیم.

رئیس شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی درباره مراحل بازسازی ورزشگاه آزادی توضیح داد.

 مهیار عسگریان، رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی پیش از آغاز دیدار تیم‌ملی فوتبال ایران و آنگولا در ورزشگاه آزادی درباره وضعیت سکو‌های این استادیوم در بازی با النصر که به علت بازسازی بدون صندلی است، اظهار کرد: سکو‌ها تا آن زمان نصب می‌شود. تا زمانی که به این جا توجه نمی‌شد، می‌گفتید که این ورزشگاه را کسی نمی‌بیند، حالا هم که درست کردیم، می‌گویید خرابه است. کمی صبر و تحمل می‌خواهد. قسمت اول طبقه اول تمام شده است و شما به کارگران روحیه بدهید.

نصب سکوی بدون صندلی در آزادی
او افزود: ما اتاق VAR، دوپینگ و پزشکان را آماده کردیم و از یک‌شنبه تجهیزات VAR نصب می‌شود. سکو‌ها هم تا بازی پرسپولیس نصب می‌شود، البته بدون صندلی.

رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در پاسخ به این سوال که چه زمانی چمن ورزشگاه آزادی ترمیم می‌شود، گفت: چمن ورزشگاه به وقتش زیر کشت می‌رود. بازسازی ورزشگاه آزادی فاز بندی شده و به نوبت جلو می‌رویم. ما از فدراسیون خواسته‌ایم که مشخص کند چمن هیبریدی یا طبیعی نصب کنیم. اگر هیبریدی باشد، بهتر است. ما چهار، پنج ماه ورزشگاه را در فصل کشت در اختیار ما بگذارد که کشت انجام شود و بازی برگزار نشود. اگر فدراسیون زمین را در اختیار ما قرار دهد، ما کشت چمن را انجام می‌دهیم.

عسگریان در پایان در پاسخ به این سوال که آیا ورزشگاه آزادی می‌تواند در لیگ قهرمانان میزبانی شایسته‌ای داشته باشد، بیان کرد: شک نکنید که ما میزبانی‌ای در شان نام ایران خواهیم داشت.

منبع: ایسنا
تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۳
نهایت ضعف و ناتوانی وزارتخانه ای به نام وزارت ورزش است که از یک سال قبل با اینکه حضور تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا مسجل بوده با حرکتهای لاک پشتی به کار مرمت ورزشگاه آزادی ادامه داده و تا به امروز شاهد این آبروریزی باشیم
نمونه ای از مدیریت جوان و جهادی و انقلابی و استشهادی! تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.
پر شکوه ترین و بزرگترین ورزشگاه خاورمیانه رو تبدیل کردید به مخروبه ای که مشابه اش هیچ جایی پیدا نمیشه!
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار