جزییات افزایش سرمایه چند نماد بورسی و فرابورسی

افزایش سرمایه چند نماد معاملاتی بر روی سایت کدال منتشر گردید. میزان این افزایش سرمایه‌ها و جزییات آن را در مطلب زیر بخوانید.
کد خبر: ۱۱۹۲۵۸۰
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۸ 11 September 2023

به گزارش نبض بورس، امروز و روز گذشته شرکت‌های متعددی طی انتشار اطلاعیه‌های مختلف سهامداران را نسبت هریک از مراحل فرآیند افزایش سرمایه خود مطلع کردند که در ادامه به تشریح جزئیات چندی از این اطلاعیه‌ها پرداخته شده است

مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام دیران

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت ایران دارو از مبلغ ۸۸۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۱,۳۳۰,۰۰۰ میلیون ریال  (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۴۵۰,۰۰۰ میلیون ریال)  مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ لغایت تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ تعیین شده  ست.

پیشنهاد هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه ۲۲۱ درصدی وخارزم

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از مبلغ ۱۸,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته، سایر اندوخته‌ها به منظور جبران مخارج سرمایه گذاری‌های انجام شده، سرمایه گذاری در بازار سرمایه با هدف سودآوری، اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

اظهارنظر حسابرس در خصوص افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی وگردش

اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه شرکت بانک گردشگری  از مبلغ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل آورده نقدی سهامداران، مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته به منظور بهبود نسبت کفایت سرمایه و نسبت‌های مالی بانک بر اساس دستورالعمل‌های سرمایه نظارتی و کفایت سرمایه موسسات اعتباری ارائه گردید.

پیشنهاد هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه ۵۶۷ درصدی اوان

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه شرکت مبین وان کیش  از مبلغ ۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور  اصلاح ساختار سرمایه، توسعه فعالیت‌ها در زنجیره ارزش با راه اندازی مراکز داده، مشارکت در کسب و کار‌های نوپا و ایجاد پشتوانه مالی با خرید ملک اداری که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

پیشنهاد هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه ۲۴ درصدی فلوله

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه شرکت لوله وماشین سازی ایران از مبلغ ۶,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۸,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام کصدف

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ و صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت کاشی صدف سرام استقلال آباده  از مبلغ ۲۴۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۳۶۰,۰۰۰ میلیون ریال  (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۱۲۰,۰۰۰ میلیون ریال)، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ لغایت تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ وجوه تعیین شده  ست.

پیشنهاد هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه ۹۳ درصدی ولکار

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه شرکت لیزینگ کار آفرین از مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۲,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته به منظور بهبود ساختار مالی و حفظ نقدینگی جهت استفاده و اخذ تسهیلات مالی بیشتر در خصوص افزایش حجم تسهیلات اعطایی به متقاضیان با هدف افزایش سودآوری که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی