بازدید 21266
۴

مناظره دو دختر دهه هشتادی درباره حجاب

در بخشی از این مناظره این دختر نوجوان می گوید که اگر با حجاب در ایران مشکل دارید می‌ توانید به جای دیگری برای زندگی بروید.
کد خبر: ۱۱۹۱۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲ 05 September 2023

به گزارش «تابناک»، در روزهای گذشته ویدئویی از مناظره ۲ دختر نوجوان دهه هشتادی درباره موضوع حجاب در شبکه های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. صحبت های یکی از این دختران نوجوان در طرفداری از قانون حجاب در کشور، واکنش های زیادی را در پی داشته است.

در بخشی از این مناظره این دختر نوجوان می گوید که اگر با حجاب در ایران مشکل دارید می‌ توانید به جای دیگری برای زندگی بروید.

تعداد بازدید : 3203

کاربران فضای مجازی به این جمله واکنش نشان دادند و نوشتند که این حرف‌ آن ها را به یاد صحبت های زینب ابوطالبی مجری شبکه افق انداخته که سال ۹۸ در یک برنامه تلویزیونی گفت «هر کس اعتقاد ندارد جمع کند از ایران برود.»

بخش دیگری از صحبت های این دختر نوجوان در این مناظره نیز مورد توجه کاربران قرار گرفته و آن ها اظهارات او را با صحبت های جواد خیابانی مقایسه کرده اند.

این دختر نوجوان در جایی از مناظره داستان شنل قرمزی را با حجاب مقایسه کرده که برخی کاربران به بی‌ ربط بودن این دو موضوع اشاره کرده‌ اند.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۴
قانون
بی حچابی بخاطر تورم و گرانی بوچود امده
مسیر پیشرفت تو این مملکت همینی هستش که داری می ری. ادامه بده خواهر!
تابناک شما که این خبر رو دیروز هم زده بودید با یک کم ی
تفاوت از این ولی اصل خبر و مفهوم یکیه نکنه شما هم میخواهید به سرنوشت انتخاب دچار بشین بسه دیگه این بازیها یک اقلیت ۱٪ درصدی آن هم با مماشات که چه عرض کنم با بی تفاوتی مسئولین کشور با سر برهنه و ناف بیرون زده و لباسهای هرزه میان بیرون آن هم با چتر امنیتی دولت والا اگه دولت این چتر امنیتی رو از روشون برداره در عرض ایکی ثانیه یک جوری میرن تو سوراخ موش و گم وگور میشن که نگو
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل