بازدید 23114

بیانیه اطلاعات گیلان در خصوص دستگیری های اخیر

اداره کل اطلاعات گیلان طی بیانیه ای درباره دستگیری های اخیر توضیحاتی ارائه کرد.
کد خبر: ۱۱۸۸۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۹ 17 August 2023


به گزارش تابناک به نقل از مهر، اداره کل اطلاعات استان گیلان در خصوص دستگیری‌های اخیر بیانیه‌ای صادر کرد که نسخه‌ای در اختیار خبرگزاری مهر در استان گیلان قرار گرفته است.

در بیانیه اداره کل اطلاعات گیلان آمده است:

یک تیم مرتبط با عناصر بیگانه که در حال برنامه ریزی و اقدام برای دامن زدن به آشوب و خرابکاری در سالگرد اغتشاشات پاییز گذشته بود توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان گیلان شناسایی و کلیه اعضای آن بازداشت شدند.

این تیم تشکیلاتی ۱۲ نفره که سابقه فعالیت‌های ضد امنیتی متعددی در اغتشاشات سال گذشته را نیز دارا می‌باشد، با شناسایی و گرد آوردن دیگر افراد سابقه دار در آن وقایع و فریب تعدادی از جوانان و متشکل نمودن آنها، در حال فراهم آوردن مقدمات اغتشاش و ناامنی در سطح استان گیلان و برخی شهرستان‌های استان کردستان بود که تمامی اعضای آن روز چهارشنبه ۲۵ مردادماه دستگیر شدند.

دو نفر از سرکردگان این تیم تشکیلاتی در دوره‌های براندازی نرم که توسط سرویس‌های اطلاعاتی دشمن در خارج از کشور برگزار شده‌اند آموزش دیده و پس از مراجعت به کشور، ضمن حفظ ارتباط با برگزارکنندگان شناخته شده دوره‌ها، مبالغ قابل توجهی پول از آنها دریافت کرده‌اند از نکات قابل تأمل آن است که پول‌های دریافتی از مبادی پیش گفته در پوشش کمک به خانواده آسیب دیدگان وقایع سال گذشته بوده اما در عمل جز درصد اندکی، آن هم برای رعایت پوشش، محل هزینه مابقی وجوه دریافتی وضعیت نامشخصی دارد که در دست بررسی است.

از دیگر فعالیت‌های ضد ملی این گروه ارتباط مداوم و همکاری با شبکه تروریستی صهیونیستی موسوم به اینترنشنال است. اعضای گروه با فراخوان تعدادی از مرتبطین خود در زمان‌ها و مکان‌های مشخص و انجام رفتارهای هنجارشکن، از آن صحنه‌ها فیلمبرداری کرده و تصاویر تهیه شده را به رسانه‌های معاند ارسال می‌کردند، علاوه بر آن به طور سازمان دهی شده با خانواده‌های افراد متوفی در مقطع اغتشاشات پاییز گذشته (اعم از مرتبط یا غیر مرتبط با آن وقایع) ارتباط برقرار کرده و آنها را به اغتشاشات و انجام اقدامات اعتراضی در سالگرد درگذشتگان تحریک می‌کردند.

کلیه اقدامات ضد امنیتی این تیم مستندسازی و به استحضار مرجع محترم قضائی رسیده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۱۷
چرا سراغ ثقتی نرفتید تا فیلمش بیرون بیاد؟!!
باز گلی به جمال اداره اطلاعات گیلان،
اداره اطلاعات شیراز امین برزگر رو بازداشت می کنه، می کشه و استخوان هایش را در کوه رها می کنه و ادعا می کنه اصلا همچین آدمی رو نمیشناسه... دیوار حاشا هم بلند است
عجب
کاش اداره کل اطلاعات استان گیلان ذره ای به گزارشات مردمی در مورد عملکرد شورای شهر و شهرداری یکی از شهرهای مهم شرق گیلان توجه کنه.آخه چطور میشه کسی با عضویت در شورای شهر طی دو سال ثروت هنگفت چند ده میلیاردی کسب کنه و کلی ملک رو در اختیار برادر کوچیکتر قرار بده؟
۹۵ درصد افرادی که اطلاعات میگیره بیگناهن ۹۵ درصد بقیه که نمی‌گیرند مجرم
کلیه افراد شناسایی شده را بدون اندک گذشتی اعدام نمایید تا درسی برای افران خائنین به کشور باشد
اون وقت این اداره کل زرنگ و تیز درباره فساد باجناقها و مدیر ارشاد نظری نداره؟ کاری نکرده؟
خداقوت عزیزان.درحالی که مازندگی عادی خودرامی گذرانیم،شمازحمتهایی می کشیدکه ماازان بی خبریم.خداحفظتان کنه
درود بر سربازان گمنام امام زمان
تا الان که می گفتید شبکه صودی اینترنشنال
یمدت که می گفتید از دولت انگلیس پول می گیره اینترنشنال
خسته نباشی دلاور !
ولی اگه حواست به جاهای دیگه هم باشه بد نیست
مملکت داری فقط حجاب بانی نیستا !
ان سربازان گمنام امام زمان یه سری به اختلاس گرهام سر بزنه
درود وسلام فراوان برسربازهای گمنام آقاامام زمان،،خداقوت شیردلان
درودوسلام برسربازان گمنام آقاامام زمان ،خداقوت شیردلان
خداوند شر همه منافقین و معاندین و از این کشور پاک کنه و هر خدعه و نیرنگی که دارند برای این کشور به خودشون برگرده و خارو ذلیلشان بکنه ،?
یادمه تا پارسال شبکه صعودی صهیونیستی ایران اینترنشنال بود..یکدفعه و اینقدر چرخش عجیب نیست؟
هر ایرانی غیرتمندی می بالد بر داشتن چنین نیروی فدایی سربازان گمنام امام زمان ع که دشمنان بقدرت این غیرتمندان اعتراف میکنند و اگر نیروهای خدوم و زحمتکش جان بر کف نبودن قطعا دشمنان و مزدوران ایران ستیز انان ارامش و امنیت را از جامعه میگرفتند.
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی