بازدید 3691
سرهنگ قدم زاده خبر داد

دستگیری سارق با هویت جعلی سرهنگ دوم

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای که با استفاده از لباس نظامی درجه سرهنگ دومی و مدارک هویتی جعلی از شهروندان سرقت می‌کرد، خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۸۲۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۶ 07 June 2023


به گزارش تابناک به نقل از مهر، سرهنگ محمد باقر قدم زاده سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی افزایش سرقت و اخاذی از شهروندان با لباس نظامی در محدوده دربند و شمال تهران توسط یک نفر مأمور نما رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق در دستور کار عملیات کلانتری ۱۲۲ این محل قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مأموران در تحقیقات و پی جویی انتظامی هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی کردند افزود: مأموران پس از اخذ مجوزهای قضائی در یک عملیات منسجم و ضربتی متهم را زمانی که قصد سرقت از یکی از شهروندان را داشت، دستگیر کردند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: در بررسی اولیه از متهم مدارک هویتی جعلی و البسه نظامی کشف و وی در تحقیقات اولیه به جرم خود و اخاذی از شهروندان با لباس نظامی اعتراف و پس از اخذ مجوز از مقام قضائی با مراجعه به مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح جنگی کشف شد.

سرهنگ قدم زاده در پایان با اشاره به اینکه شهروندان در صورت مواجهه با چنین مواردی سریعاً با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل کنند، خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جزئیات پرونده و جرایم احتمالی متهم ادامه دارد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی
آخرین اخبار