بازدید 5411
۲

رضایتنامه ۲۵ میلیاردی پدیده لیگ برتر

یکی از باشگاه‌های لیگ برتری برای صدور رضایتنامه بازیکن جوان خود ۲۵ میلیارد تومان طلب کرده است.
کد خبر: ۱۱۷۷۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۵ 03 June 2023

به گزارش تابناک به نقل از فارس، این بازیکن در رقابت‌های لیگ برتر عملکرد نسبتا خوبی داشت و در نیم فصل هم مورد توجه یکی دو تیم مطرح قرار گرفته بود. به همین دلیل مسؤولان باشگاه فعلی اش برای صدور رضایتنامه او ۲۵ میلیارد تومان طلب کرده‌اند.

در واقع باشگاهی که خواستار جذب این بازیکن باشد باید چنین پولی را به باشگاه فعلی بپردازد و البته یک پولی هم بابت قرارداد جدید به خود بازیکن بدهد. این در حالی است که مسؤولان فدراسیون فوتبال برای باشگاه‌ها سقف بودجه تعیین کرده اند و اگر قرار باشد جذب یک بازیکن برای باشگاهی حدود ۴۰ میلیارد تومان آب بخورد طبعاً آن باشگاه با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد مگر آن که قانون سقف بودجه باشگاه‌ها اجرایی نشود.

بازیکن مورد نظر از ۲ تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد و حالا باید دید کدامیک از آن‌ها پول رضایت نامه او را که ۲۵ میلیارد تومان است، پرداخت می‌کند؟ به نظر می‌رسد امسال هم در فصل نقل و انتقالات شاهد افزایش رقم قرارداد‌ها بوده و در مجموع فصل داغی را در پیش داشته باشیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۲
پول مفت و دل بی رحم ! فصل آینده فصل داغ زد و بندچی ها ، دلال ها و قالتاقهاست !
وقتی از قبل قهرمان لیگ مشخص است چرا تیم ها برای شرکت در مسابقات سرمایه گذاری میکنند واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری