بازدید 3596

سجادی پرونده انتخابات جنجالی ژیمناستیک را به حراست و بازرسی فرستاد

کد خبر: ۱۱۷۷۲۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۶ 30 May 2023

سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در خصوص عدم پذیرفته شدن انتخابات فدراسیون ژیمناستیک از سوی فدراسیون جهانی و عدم اعزام ژیمناست‌ها به مسابقات، اظهار داشت: بعضی از این انتخابات به چنین سرانجامی می‌رسد اما تجربه نشان داده حق همیشه پیروز است. این انتخابات مصادف بود با حادثه‌ای که برای من اتفاق افتاد. اختیارات را به معاونت ورزش قهرمانی تفویض کردم که پولادگر به همراه دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی اسفندماه ۱۲ انتخابات را برگزار کرد که یکی از آنها ژیمناستیک بود.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه انتخابات فدراسیون ژیمناستیک از نظر این وزارتخانه و کمیته ملی المپیک مشکلی ندارد، خاطرنشان کرد: یک نفر از شرکت کنندگان به نتیجه و نوع حضورش گلایه داشت که پیگیری می‌کند و با فدراسیون جهانی ارتباط دارد. این نوع پیگیری‌ها به نفع مصالح کشور ما نیست. حالا آنچه به ما منعکس شده من به مدیر حراست وزارت ورزش، بازرسی، معاونت قهرمانی و کمیته ملی المپیک دستور پیگیری دادم، رعایت قانون برای همه ما الزامی است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری