بازدید 4464

عذرخواهی طارمی بعداز آقای گلی در لیگ پرتغال!

کد خبر: ۱۱۷۶۹۴۸
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۴ 28 May 2023

مهدی طارمی توانست در هفته پایانی لیگ پرتغال برابر ویتوریا گیمارش گلزنی کند. به این ترتیب طارمی شمار گل‌های خود را در این فصل در لیگ پرتغال به ۲۲ گل رساند تا عنوان آقای گلی رقابت‌های لیگ پرتغال را به دست بیاورد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ نفر دوم بعداز طارمی راموس از بنفیکا بود که ۱۹ گل به ثمر رساند. او تا هفته قبل از طارمی پیش بود اما مهدی بعد از زدن چهارگل و پوکر در هفته ماقبل نهایی صدر جدول گلزنان را از آن خود کرد.

مهاجم ایرانی پورتو ضمن عذرخواهی از هواداران تیمش آقای گلی در لیگ پرتغال را در شرایطی که تیمش قهرمان نشده است، بی‌معنی دانست.

 مهدی طارمی ناراحتی خود را از قهرمانی بنفیکا پنهان نکرد. مهاجم پورتو با این حال از کسانی که به او کمک کردند تا بهترین گلزن این فصل لیگ برتر پرتغال شود، تشکر کرد.

او در واکنش به رسیدن به عنوان آقای گلی گفت: از کسانی که به من کمک کردند تشکر می‌کنم اما زمانی که ما قهرمان نیستیم، این اتفاق معنی ندارد. نمی‌توانم خوشحال باشم وقتی بنفیکا قهرمان شده است. آنها خوب کار کردند. ما می‌توانستیم قهرمان شویم، این فرصت را داشتیم اما امتیازهای مهمی را از دست دادیم. این زندگی است.

او درباره اینکه چه سخنی با هواداران تیمش دارد نیز اضافه کرد: اول از همه باید یک جمله به هواداران مان بگویم. ما از ابتدا تمام تلاش خود را کردیم، سعی کردیم گل‌های بیشتری در هر دیدار بزنیم اما نتوانستیم قهرمان شویم. مهم‌ترین چیز نگرش ما بود. از همه هواداران تشکر می‌کنم. عذر می‌خواهیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری