بازدید 3171

سردار آزمون مانع توقف لورکوزن نشد

کد خبر: ۱۱۷۶۱۶۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۶ 22 May 2023

در آخرین بازی شب سوم از هفته سی‌و‌سوم، هفته ماقبل آخر بوندس‌لیگا یکشنبه شب تیم فوتبال بایرلورکوزن در دیداری خانگی برابر مونشن‌گلادباخ به تساوی 2-2 رضایت داد و موقعیت خود را برای کسب سهمیه لیگ اروپا به خطر انداخت.

لورکوزن که از دقیقه 67 سردار آزمون را در اختیار داشت، در حالی به کسب یک امتیاز بسنده کرد که تا دقیقه 90 برنده میدان بود. آمین آدلی در دقیقه 15 و کریم دمیربای در دقیقه 20 لورکوزن را پیش انداختند، اما یوناس هافمن در دقیقه 58 گل تساوی را برای مونشن‌گلادباخ زد و لارس اشتیندل در دقیقه 90 گل تساوی را برای تیم میهمان به ثمر رساند. همچنین پیرو هینکاپیه در دقیقه 4+90 از ترکیب لورکوزن اخراج شد.

لورکوزن با این تساوی 50 امتیازی شد و در رده ششم باقی ماند، اما فاصله این تیم با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش، ولفسبورگ تنها به اندازه یک امتیاز افزایش یافت و به این ترتیب خطر از دست دادن رده ششم برای کسب سهمیه لیگ اروپا در هفته پایانی مسابقات همچنان تیم تحت هدایت ژابی آلونسو را تهدید می‌کند. لورکوزن در صورتی که این بازی را می‌برد در آستانه کسب سهمیه قرار می‌گرفت و با تنها یک تساوی از بازی آخرش می‌توانست راهی لیگ اروپا شود.

لورکوزن در هفته پایانی مسابقات میهمان بوخومی است که برای فرار از سقوط باید پیروز شود و این در حالی است که ولفسبورگ میزبان هرتابرلین سقوط کرده است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022