بازدید 3031

لیبرمن: نتانیاهو بزرگترین خطر برای اسرائیل است

آویگدور لیبرمن وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی و رئیس حزب «اسرائیل خانه ما» شنبه شب گفت که بنیامین نتانیاهو بزرگترین خطر برای این رژیم است.
کد خبر: ۱۱۶۸۳۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۳ 19 March 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از المیادین، لیبرمن با بیان اینکه نتانیاهو بزرگترین خطر برای رژیم صهیونیستی است، افزود: خطر نتانیاهو برای (رژیم) اسرائیل بیشتر از ایران و حزب الله است.

از سوی دیگر یائیر لاپید نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی نیز در یک مصاحبه تلویزیونی با کانال ۱۳ این رژیم گفت که نگران کارهایی است که نتانیاهو نخست وزیر فعلی در داخل اسرائیل و نه در خارج از آن انجام می‌دهد.

لاپید با تاکید براینکه وارد کابینه نتانیاهو نمی‌شود، افزود: نخست وزیر رژیم صهیونیستی و افرادش به تدریج (رژیم) اسرائیل را نابود می‌کنند و اقتصاد و امنیت آن را از بین می‌برند.

وی در اظهارات خود با اشاره به اینکه این بحران در رژیم صهیونیستی بی سابقه است، گفت: این جدی ترین بحران ملی است که در نتیجه اقدامات کابینه نتانیاهو به وجود آمده است.

در هفته‌های گذشته، ده‌ها شهر از شمال تا جنوب فلسطین اشغالی از جمله تل آویو، حیفا، قدس اشغالی، بئر السبع، ریشون لتسیون و هرتزلیا صحنه تظاهرات علیه کابینه راست افراطی نتانیاهو بودند.

این تظاهرات‌ در سایه جدال شدید بین ائتلاف کابینه راست افراطی به ریاست نتانیاهو و جناح اپوزیسیون به ریاست یائیر لاپید نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی برگزار شده است.

سران اپوزیسیون رژیم صهیونیستی اصلاحات قضایی کابینه نتانیاهو را برای تضعیف دستگاه قضایی و تلاش این چهره برای جلوگیری از محاکمه خود به خاطر سه پرونده فساد مالی و رشوه خواری می‌دانند و معتقدند که این اقدامات کابینه، رژیم صهیونیستی را به سمت درگیری و جنگ داخلی و فروپاشی تدریجی سوق خواهد داد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی