بازدید 9101
حکم استراماچونی تا دهم فروردین باید تسویه شود

استقلال با وکیل خارجی دنبال طلب خارجی!

کد خبر: ۱۱۶۵۶۳۳
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳ 26 February 2023

طلب سابقا ۵۰ میلیارد تومانی سرمربی ایتالیایی از استقلال، با افزایش شدید نرخ ارز به ۱۰۰میلیارد تومان رسیده که این اتفاق، تیر خلاص بر شقیقه استقلال است.

به گزارش تابناک ورزشی؛ حالا استقلالی ها که از تامین این پول توسط منابع داخلی ناامید شده‌اند، امیدوار هستند بتوانند بدهی استراماچونی را از محل درآمدهای این باشگاه در AFC پرداخت کنند.

 استقلال فقط تا دهم فروردین ماه برای پرداخت بدهی استراماچونی فرصت دارد و در صورت پرداخت نکردن این پول، ممکن است آبی ها با کسر امتیاز و در نهایت سقوط به دسته پایین تر روبرو شوند.

در این بین علی فتح الله زاده نتوانسته منابع لازم را برای پرداخت این پول بدست بیاورد و به همین دلیل هم او قصد دارد از محل پول های بلوکه شده در AFC مطالبات استراماچونی را پرداخت کند.

گفته می شود استقلالی ها قصد استخدام یک وکیل خارجی دارند تا او بتواند پول های بلوکه شده این باشگاه در AFC را آزاد کند هرچند که بعید است تا دهم فروردین این اتفاق برای آبی ها رخ بدهد.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری