بازدید 13728
۳

شکایت عزیزی‌خادم از ۷عضو هیات‌رئیسه برای پس‌گرفتن ریاست فدراسیون فوتبال

کد خبر: ۱۱۶۵۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۶ 22 February 2023

شهاب عزیزی خادم یکسال بعداز عزل با رأی اعضای هیات‌رییسه، از هفت عضو عالی‌ترین مرجع اجرایی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، با احضاریه قاضی شعبه ۷۷ دادگاه عمومی مجتمع قضایی شهید صدر تهران، پنج عضو فعلی و دو عضو سابق هیات رییسه فدراسیون فوتبال به دادگاه فراخوانده شدند.

شکایت عزیزی‌خادم از ۷عضو هیات‌رئیسه برای پس‌گرفتن ریاست فدراسیون فوتبال

این احضار در پی شکایت شهاب عزیزی خادم از ۷ نفر شامل مهرداد سراجی و شهره موسوی اعضای سابق هیات رییسه و میرشاد ماجدی، احسان اصولی، بهرام رضاییان، خداداد افشاریان و طهمورث حیدری پنج عضو فعلی هیات رییسه که زمستان سال 1400 به عزل او رای دادند، صورت گرفته است.

 شهاب عزیزی خادم از احمدرضا براتی شکایت نکرده است و گفته می‌شود با شکایت از ۷ عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال، خواهان ابطال انتخابات چندماه قبل فدراسیون فوتبال و همچنین ابطال تصمیم های مجمع در مورد برکناری خودش شده است.

شهاب عزیزی خادم امیدوار است دادگاه حکم عزل او را بی اعتبار اعلام کرده و دستور بازگشت او به فدراسیون فوتبال را صادر کند.

 فیفا به فدراسیون های فوتبال در سراسر دنیا تاکید کرده دعواهای داخلی فوتبال را به محاکم قضایی خارج از فدراسیون فوتبال نبرند اما شهاب عزیزی خادم مدعی است این شکایت و ابطال انتخابات فدراسیون فوتبال که بعد از تایید برکناری او در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد، حق قانونی اوست و نهادهای داخلی فوتبال قدرت، توان، اراده و استقلال لازم برای رسیدگی به آن را ندارند.

عزیزی خادم همچنین ادعا کرده شکایت او ممکن بود که منجر به حذف تیم ملی از این جام‌جهانی قطر شود به همین خاطر زودتر شکایت نکرد ولی حالا قصد پیگیری این پرونده را دارد تا مطابق اساسنامه فدراسیون فوتبال به جایگاه خود برگردد.

شکایت عزیزی‌خادم از ۷عضو هیات‌رئیسه برای پس‌گرفتن ریاست فدراسیون فوتبال

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
برو ریاستت را از مافیای تاج و دار و دسته اش بگیر اگر میتوانی
پست و مقام چه میکند چه پولی دارد که طرف حاضر است به هر کاری دست بزند تا به میز ریاست برگردد
کاری به وصل بودنش به جایی ندارم ، اما از نظر آمار و نتایج ، عزیزی خادم موفق ترین و بهترین رییس فدراسیون بعد از انقلاب بوده ، مرسی شهاب برای مدیریتت ، هرچند کوتاه بود
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو