بازدید 5363
۴

اعمال محدودیت در کارت‌های سوخت آزاد

عضو هیات مدیره کانون جایگاه‌داران سوخت کشور گفت: اعمال محدودیت در کارت‌های سوخت آزاد جایگاه‌ها مشکلات بسیاری را در بحث ترافیکی در جایگاه‌ها به وجود آورده و سوخت‌گیری را زمانبر کرده است.
کد خبر: ۱۱۶۴۶۶۷
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۵ 20 February 2023

به گزارش «تابناک»، ابراهیم الباجی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بخشنامه‌ای که برای اعمال محدودیت در کارت‌های سوخت آزاد جایگاه‌ها صادر شده، مشکلات بسیاری را در بحث ترافیکی در جایگاه‌های سوخت به وجود آورده است.

وی افزود: در گذشته در هر مرحله کاربر می‌توانست با وارد کردن کارت سوخت آزاد جایگاه ۶۰ لیتر بنزین بزند اما اکنون با محدودیت اعمال شده در هر مرحله فقط می‌توان ۳۰ لیتر بنزین زد و این مساله در جایگاه‌ها کار سوخت‌گیری خودروهایی که با کارت آزاد جایگاه اقدام به دریافت سوخت می‌کنند را بسیار زمانبر کرده است.

عضو هیات مدیره کانون جایگاه‌داران سوخت کشور گفت: با توجه به اینکه بخشی از سامانه‌های هوشمند جایگاه‌های سوخت با مشکلاتی مواجه هستند این مساله نیز می‌تواند باعث بالا رفتن استهلاک این سامانه‌ها شود و روند سوخت‌گیری را با مشکل بیشتری مواجه کند.

الباجی عنوان کرد: تصمیم اعمال محدودیت برای کارت‌های سوخت آزاد جایگاه‌های سوخت نادرست است و برای مردم و جایگاه‌ها مشکلاتی را ایجاد کرده است و باید در آن تجدیدنظر شود.

وی بیان کرد: نکته‌ای دیگر در این خصوص آن است که گفته شده در هر سکوی جایگاه باید فقط یک کارت سوخت آزاد وجود داشته باشد که این مساله نیز می‌تواند به افزایش زمان سوخت‌گیری و ترافیک جایگاه‌ها دامن بزند و مشکل‌ساز شود.

عضو هیات مدیره کانون جایگاه‌داران سوخت کشور گفت: امیدواریم مسئولان تصمیم‌گیرنده در این خصوص با مشاهده شرایط و بررسی وضعیت، نسبت به این تصمیم اتخاذشده تجدیدنظر کنند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۴
نه آقا مردم باید با کارت سوخت خودشان سوخت گیری کنند. هر کسی باید بره دنبال کارت سوخت خودش. بعدشم اگه کسی گیر باشه با 10 لیتر هم کارش راه میفته. لازم نیست 60 لیتر بنزین بزنه.
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۱
لطفا در مورد مساله ای که اطلاع ندارید نظر کارشناسی ندین. مردم با خودروهایی سفر میرن که مصرفشون تا 20 لیتر در 100 کیلومتر هم میره. یه سفر یه روزه از تهران
تا اهواز بین 100 تا 200 لیتر بنزین میخواد. توی شهرستان ها با کارت هر شخص در هر روز 30 لیتر اجازه سوختگیری وجود داره. البته که احتمالا شما معنی این جملات من رو متوجه نمیشید. موندن ماشین ها توی جاده ها یعنی بر هم زدن نظم عمومی جامعه. یعنی جرم !
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۱
شما فازت چیه؟ نکنه پیشنهاد دهندش خودتی؟ تا حالا رفتی بنزین بزنی؟ اصلا میدونی اصول برنامه ریزی برای یک جمعیت با طیف متنوع سنی، جنسیتی با توانایی‌های مختلف چیه؟
لطفا تعداد کارت سوختها رو اضافه کنید . مردم مدت طولانی تو صفن!!!!!
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی