بازدید 2538

ربودن پدر پولدار به دستور پسر ناخلف

کد خبر: ۱۱۶۲۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰ 31 January 2023

پسر مرد ثروتمند با اجیر کردن یک آدم‌ربا سناریوی ربودن پدرش را طراحی و اجرا کرد.

به گزارش ایران، چند روز قبل مرد میانسالی به پلیس رفت و از ربوده شدنش توسط مردی ناشناس شکایت کرد و گفت: روز گذشته مرد ناشناسی با من تماس گرفت و مدعی شد که می‌خواهد در رابطه با پسرم صحبت کند. از آنجا که مدتی بود رفتارهای مشکوکی در پسرم می‌دیدم و می‌ترسیدم پسرم وارد کار خلاف شده باشد با این تماس از روی کنجکاوی به ملاقات مرد ناشناس رفتم.

اما وقتی به آدرسی که مرد ناشناس گفته بود رفتم به محض ورود مردی غافلگیرم کرد و دست و پایم را بست و مرا وادار کرد در ازای آزادی به او پول پرداخت کنم. 7 ساعتی در آن خانه گروگان بودم و در نهایت با پرداخت مبلغی پول به او، مرا آزاد کرد. البته او مرا تهدید کرد که اگر از این ماجرا حرفی به پلیس بزنم، دوستانش سر پسرم بلایی می‌آورند.

با شکایت مرد میانسال به دستور بازپرس جنایی تحقیقات آغاز شد و در بررسی‌های صورت گرفته کارآگاهان به سراغ مرد ناشناس رفتند و او را دستگیر کردند اما در تحقیقات اولیه ادعای عجیبی مطرح کرد: من اصلاً شاکی را نمی‌شناسم و به دستور پسرش این کار را انجام داده ام. آن‌طور که پسرش می‌گفت او خیلی پولدار اما خسیس بود و به پسرش پول نمی‌داد. او هم که نیاز مالی پیدا کرده بود به من پیشنهاد داد تا پدرش را گروگان بگیرم و در ازای آزادی او پول گرفته و پول‌ها را به او بدهم.

من هم طبق دستور این کار را انجام دادم و پول‌هایی را که از پدرش گرفته بودم به او دادم و این سناریو تنها به درخواست پسر شاکی بود. به من گفته بود اگر پدرش را تهدید کنم او شکایت نخواهد کرد.

با اعتراف مرد جوان، تحقیقات به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # مبطلات روزه # دعای روز نهم رمضان
وب گردی