بازدید 2861
حذف آبی‌اناری از جام حذفی اسپانیا

کپی بارسلونا از تیم نفت مسجدسلیمان!

کد خبر: ۱۱۶۱۰۶۹
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۲ 24 January 2023

باشگاه بارسلونا دقیقا اشتباه تیم نفت مسجدسلیمان در جام حذفی ایران را تکرار کرد و با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا از جام حذفی کنار گذاشته شد. 

به گزارش تابناک ورزشی؛ چندسال پیش تیم رئال مادرید نیز به دلیل مرتکب شدن اشتباه استفاده از بازیکن غیرمجاز و محروم ، از جام حذفی اخراج شده بود.

کپی بارسلونا از تیم نفت مسجدسلیمان!

تیم فوتبال زنان بارسلونا با وجود برتری 9 بر صفر مقابل اوساسونا در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی فوتبال زنان اسپانیا به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز از سوی فدراسیون فوتبال اسپانیا نقره‌داغ و از این مسابقات کنار گذاشته شد. باشگاه اوساسونا پس از شکست سنگین اخیر تیم زنان خود مقابل بارسلونا به فدراسیون فوتبال اسپانیا اعتراض کرد و مدعی شد که گیس فریرا بازیکن 24 ساله بارسلونا مجاز به بازی کردن در دیدار دو تیم نبوده چون او فصل گذشته زمانی که عضو تیم مادرید سی‌اف‌اف بود، در آخرین بازی خود برای این تیم در همین رقابت‌ها کارت قرمز گرفته بوده و برای همین باید یک جلسه محرومیت خود در جام حذفی فوتبال زنان اسپانیا را سپری می‌کرد که در واقع در همین بازی با اوساسونا باید این محرومیت را سپری می‌کرد.

فدراسیون فوتبال اسپانیا هم پس از بررسی ادعا و اعتراض باشگاه اوساسونا اعلام کرد، تیم زنان اوساسونا به جای بارسلونا راهی مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی فوتبال زنان اسپانیا خواهد شد و باشگاه بارسلونا را هم 1001 یورو جریمه کرد. باشگاه بارسلونا 10 روز فرصت دارد تا به حکم صادره اعتراض کند. تیم زنان سویا هم به دلیل مشابه و با وجود برتری یک بر صفر مقابل ویارئال از دور رقابت‌های جام حذفی فوتبال زنان کنار گذاشته شد.

تیم زنان بارسلونا یکشنبه شب بود که در دیدار سوپرجام فوتبال زنان اسپانیا با نتیجه 3 بر صفر سوسیه‌داد را شکست داد و قهرمانی را از آن خود کند. پس از این دیدار اما هجمه‌هایی علیه مقامات فدراسیون فوتبال اسپانیا به راه افتاد که چرا در مراسم اهدای مدال بازیکنان شرکت نکردند و بازیکنان مجبور شدند خود مدال‌های قهرمانی را بردارند و به گردن‌شان بیاویزند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
وب گردی