بازدید 3156
۱

۳ ویژگی مهم گزارش کارشناسی معتبر خودرو / تعرفه یک گزارش کارشناسی قابل استناد چه قدر است؟

کد خبر: ۱۱۵۹۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲ 17 January 2023

۳ ویژگی مهم گزارش کارشناسی معتبر خودرو / تعرفه یک گزارش کارشناسی قابل استناد چه قدر است؟

در سال‌های اخیر مشورت با یک کارشناس خودرو ، قبل از خرید یک ماشین دست‌دو رواج پیدا کرده و افراد ترجیح می‌دهند با آگاهی کامل نسبت به وضعیت خودرو آن را خریداری کنند. با توجه به این که یک گزارش کارشناسی مستند می‌تواند توان مذاکره خریدار را بر سر قیمت افزایش دهد و وضعیت ابعاد فنی و بدنه خودرو ر ا برای خریدار مشخص کند، بسیار مهم است که اعتبار گزارش با معیارهای مشخص سنجیده شود.

از همین رو در ادامه به بررسی ۳ ویژگی مهم یک گزارش کارشناسی خودرو معتبر خواهیم پرداخت.

۱.یک گزارش کارشناسی مستند باید تحت نظارت یک مرجع معتبر ارائه شود.

صِرف ارائه یک گزارش کارشناسی و بررسی خودرو در ایجاد اعتبار یک گزارش کافی نیست و بهتر است یک مرجع متخصص بر عملکرد کارشناس و گزارش به‌دست‌آمده نظارت داشته باشد. کارشناسی خودرو در مجموعه کارنامه محدود به عملکرد کارشناس نیست و نتیجه بررسی خودرو قبل از ارائه به مشتری، توسط تیم مستقر در کارنامه بررسی می‌شود. لازم به ذکر است که گزارش ارائه‌شده تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تحت ضمانت قرار دارد.

۲. کارشناسی مستند خودرو، گزارش جامعی از ابعاد فنی  و بدنه خودرو را دربر می‌گیرد.

یک کارشناسی معتبر و قابل مذاکره در زمان معامله، گزارشی‌ست که به شکل کامل وضعیت بدنه و ابعاد فنی خودرو را در بر گرفته باشد. با توجه به این که قیمت منصفانه یک خودرو، براساس ویژگی‌ها، مشخصات و ایرادات احتمالی آن تعیین می‌شود، بسیار مهم است که وضعیت بدنه و ابعاد فنی خودرو به شکل کامل مورد ارزیابی قرار گیرد.

شما در کارنامه می‌توانید اطمینان داشته باشید که ابعاد فنی مثل موتور، گیربکس، روغن ریزی و ... و ابعاد بدنه مثل رنگ، تعویض قطعات و ... زیر نظر کارشناس متبحر و به کمک ابزار مدرن و تخصصی بررسی می‌شود.

۳. گزارش کارشناسی معتبر، همیشه قابل دسترس است.

یک گزارش معتبر علاوه بر قابل‌دسترس بودن، به آسانی قابل مطالعه است. این نکته بسیار مهم است که وضعیت یک خودرو به شکل جامع در دسترس خریدار قرار گیرد.

گزارش کارشناسی بدنه خودرو در کارنامه در قالب نسخه کاغذی و گزارش ابعاد فنی به شکل آنلاین و در قالب یک لینک، ارائه می‌شود و وضعیت ابعاد مختلف خودرو در بخش‌های جدا از هم و قابل دسترس در گزارش موجود است. در نتیجه خریدار می‌تواند با مطالعه گزارش آنلاین کارشناسی «کارنامه»، با آگاهی نسبت به وضعیت خودرو، روی قیمت منصفانه  آن مذاکره کند.

۷ مرحله الزامی برای رسیدن به یک گزارش کارشناسی قابل استناد

به جز  ۳ ویژگی مهم یک گزارش مستند که در مطالب قبل به آن اشاره شد، یک گزارش معتبر و قابل استناد با طی شدن ۷ مرحله به دست می‌آید. همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید گزارش کارشناسی خودرو کارنامه ، بعد از ۷ مرحله به دست متقاضی می‌رسد.

۳ ویژگی مهم گزارش کارشناسی معتبر خودرو / تعرفه یک گزارش کارشناسی قابل استناد چه قدر است؟

تعرفه کارشناسی معتبر خودرو چه قدر است؟

نکته مهم این است که در برابر هزینه‌ای که بابت کارشناسی یک خودرو پرداخت می‌کنید بتوانید نسبت به وضعیت فنی، وضعیت بدنه و بازه قیمتی خودرو آگاهی پیدا کنید. در واقع یک گزارش کارشناسی معتبر  گزارشی‌ست که بتوانید مجموعه‌ای از اطلاعات مرتبط با خودرو را در قالب یک بسته کامل دریافت کنید.

تعرفه کارشناسی خودرو

در جدول زیر می‌توانید تعرفه کارشناسی بدنه، فنی و قیمت‌گذاری خودرو را در مجموعه «کارنامه» ببینید.

خودرو

تعرفه کارشناسی (تومان)

سمند سورن ELX

۴۹۵،۰۰۰

پژو ۲۰۶ تیپ ۵

۴۹۵،۰۰۰

چانگان CS35

۵۸۳،۰۰۰

فیدلیتی پرایم ۷ نفره

۸۰۳،۰۰۰

بنز کلاس c کوپه c230

۱،۰۴۵،۰۰۰

کارشناسی ۴۳۰ نقطه‌ای خودرو با ضمانت ۱۰۰ میلیون تومانی در کارنامه

کارنامه هم‌اکنون به غیر از تهران، در پنج شهر دیگر یعنی رشت، شیراز، مشهد، اصفهان و کرج آماده خدمت‌رسانی به هم‌وطنان گرامی است.

بررسی وضعیت خودرو با ارزیابی بیش از ۴۳۰ نقطه از ماشین در کارنامه انجام می‌شود و گزارش نهایی علاوه بر نظارت تیم کارنامه، تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تحت ضمانت قرار دارد.

برای مشاهده تعرفه کارشناسی خودروی موردنظر می‌توانید به سایت کارنامه مراجعه کنید.

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ضمانت كارشناسي يعني چي؟
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی