بازدید 11918
۶

کیهان: واکنش انگلیس به اعدام اکبری «هیستریک» است

دستگیری و اعدام علیرضا اکبری جاسوس انگلیس‌ها در ایران همان‌طور که دور از انتظار هم نبود خشم و عصبانیت مقامات دولت انگلیس را برانگیخته است.
کد خبر: ۱۱۵۹۹۲۰
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۸ 17 January 2023

به گزارش «تابناک»، روزنامه کیهان نوشت: دستگیری و اعدام علیرضا اکبری جاسوس انگلیس‌ها در ایران همان‌طور که دور از انتظار هم نبود خشم و عصبانیت مقامات دولت انگلیس را برانگیخته
 
واکنش عصبی غربی‌ها به اجرای حکم اعدام جاسوس انگلیسی بیش از آنکه دلسوزی برای یک مهره سوخته باشد وحشت و نگرانی از ضربه به شبکه جاسوسی غرب در داخل ایران است.
 
دستگیری و اعدام علیرضا اکبری جاسوس انگلیس‌ها در ایران همان‌طور که دور از انتظار هم نبود خشم و عصبانیت مقامات دولت انگلیس را برانگیخته و طی دو سه روز گذشته از نخست‌وزیر این کشور گرفته تا وزیر خارجه و شبکه سلطنتی به شکلی هیستریک و عصبی به اجرای این حکم اعتراض کرده‌اند.
 
واکنش عصبی غربی‌ها به اجرای حکم اعدام این جاسوس انگلیسی از آن جهت است که از یک‌سو نشان‌دهنده عزم راسخ ایران برای ورق زدن سریع تحولات جدید قدرت‌نمایی ایران در نبرد اطلاعاتی با غرب است و از سوی دیگر بیش از آنکه دلسوزی برای یک مهره سوخته باشد وحشت و نگرانی از ضربه به شبکه جاسوسی غرب در داخل ایران است.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴۵
انتشار یافته: ۶
ضربه به غرب نیست
کشور شده پر جاسوس
والا با اینهمه نعمت چطور مردم در فقر و بدبختی هستند
واکنش شما به اعتراضات مردم چگونه بود؟
از کسانی که همه نظراتشون را با غربی ها هماهنگ می کنند خواهش می کنم به اعدام جاسوس انگلیسی ها خرده نگیرید. البته فکر نمی کنم هیچ کار ضد غربی از طرف ایران از ایرادات شما در امان بماند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوش به حال تو که کار های هیستریک نداری. نگاه به روزنامه خودت کردی تا حالا؟
حاجی خارجکی حرف میزنی هیستریک دیگه چیه؟
به نظر بنده اصلا اینطور نیست.اگر اینگونه بود اتفاقا کلا سکوت می کردند و هیچ عکس العملی به مرگ این فرد نشان نمی دادند.مرگ مهره سوخته بهترین اتفاق ممکن است.فرد زنده است که ممکن است باز هم به دردی بخورد برای گرفتن پوئن از آنها.پس مرگ این فرد به لحاظ نظام جاسوسی برای آنها بهتر است و ناچار نیستند برای مثلا مبادله او بهایی بپردازند ...
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
وب گردی