بازدید 9299
۲

نجات داور سرشناس ایران از مرگ حین بازی لیگ

کد خبر: ۱۱۵۸۲۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۲ 07 January 2023

محمدرضا ابوالفضلی کمک داور سرشناس فوتبال ایران که تجربه پرچم زدن در جام جهانی و رقابت‌های مهم بین‌المللی را دارد، در یک حادثه نزدیک بود جان خود را کنار زمین چمن و حین برگزاری مسابقه از دست بدهد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ در جریان نیمه دوم دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور تبریز و استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، محمدرضا ابوالفضلی کمک داور این بازی در برخورد بایکی از بازیکنان نیمکت‌نشین استقلال مصدوم و بازی برای دقایقی متوقف شد.

نجات داور سرشناس ایران از مرگ حین بازی لیگ

ابوالفضلی درباره این اتفاق گفت: زمانی که در حال استارت زدن بودم به یکی از بازیکنان استقلال که روی خط ایستاده بود برخورد کردم و دنده سمت راست بدنم آسیب دید. وقتی روی زمین افتادم، نفسم بالا نمی‌آمد و صورتم قرمز شده بود. در همان لحظه پزشک استقلال آمد و زیر کمرم را گرفتند تا نفسم بالا بیاید. مجبور شدم با درد به بازی ادامه بدهم.

وی افزود: پس از پایان بازی، همچنان درد داشتم و خوشبختانه پزشک پس از بررسی وضعیتم اعلام کرد دنده‌ام نشکسته و فقط ضرب‌دیدگی دارد. اگرچه بازیکن استقلال عذرخواهی کرد اما اوی نباید روی خط می‌ایستاد؛ در واقع او به جای گرم کردن، روی خط مشغول تماشای بازی بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۲
بايد مجازات نقدي شود اين بازيكن ناشي
مرگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری