بازدید 9747
نصیرزاده بعداز مدیرعاملی تراکتور، خواهان ابقا در فدراسیون شد

مدیر بازنشسته‌ی دوشغله پروازی؛ بین تهران و تبریز!

یکی از پرسش‌ها و ابهامات درباره دو سمت مدیریتی هوشنگ نصیرزاده، نحوه حضور او در تهران و تبریز برای اداره دو پستی است که قبول کرده! آیا یکی از این دو شغل، جنبه غیرحضوری دارد؟
کد خبر: ۱۱۵۷۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷ 03 January 2023

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتور دو شغله بودن را قبول ندارد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ نصیرزاده که بازنشسته شرکت نفت محسوب می‌شود، مدعی شده است که در کمیته تدوین مقررات برای عام قانون‌گذاری می‌کنند نه خاص؛ به این ترتیب حضورش در تراکتور و این کمیته تعارض منافعی با هم ندارد!

به نظر می‌رسد حالا یکی دیگر از حواشی مدیریتی در فدراسیون فوتبال با انتصاب این مدیر فدراسیون توسط زنوزی در باشگاه تبریزی رخ داده و با وجود صحبت‌های نصیرزاده، این کارشناس سابق داوری و مدرس دوره‌های مدیریت فوتبال، باید یکی از دو صندلی مدیریتی خود را ترک کند.

نصیرزاده بعداز مدیرعاملی تراکتور، خواهان ابقا در فدراسیون شد!

هوشنگ نصیرزاده در حالی روز گذشته به‌عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز منصوب شد که پیش از این در سمت ریاست کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال مشغول به کار بود. حضور همزمان نصیرزاده در این دو پُست باعث شده است شایعاتی درباره غیرقانونی بودن حضور او در فدراسیون فوتبال مطرح شود.

یکی از پرسش‌ها و ابهامات درباره دو سمت مدیریتی هوشنگ نصیرزاده، نحوه حضور او در تهران و تبریز برای اداره دو پستی است که قبول کرده! آیا یکی از این دو شغل، جنبه غیرحضوری دارد؟

نصیرزاده در این باره و اینکه آیا حضور همزمان او در باشگاه تراکتور و فدراسیون فوتبال قانونی است، اظهار داشت: حضور من در فدراسیون فوتبال با نظر آقای تاج است. کمیته تدوین مقررات برای عام قانون‌گذاری می‌کند و مختص یک موضوع خاص نیست. الان دو نفر از اعضای هیئت رئیسه هم مدیرعامل باشگاه هستند.

وی ادامه داد: ما همین الان در کمیته تدوین مقررات آیین‌نامه نقل‌وانتقالات،‌ آیین‌نامه انضباطی و آیین‌نامه حفاظت از کودکان که توسط کمیته پزشکی به ما ارجاع شده است را در دست تهیه داریم. به هر حال من خودم مایلم به فعالیتم در کمیته تدوین مقررات ادامه بدهم، چون این حوزه قانون‌گذاری برای عام است، نه خاص. اینجا تعارض منافعی وجود ندارد، چون هیچکس نمی‌تواند صرفاً برای یک باشگاه و یک فرد خاص قانون‌گذاری کند. البته همانطور که گفتم نظر آقای تاج در این باره شرط است. من به شخصه خوشحالم می‌شوم به کارم در کمیته تدوین مقررات ادامه دهم، ولی تصمیم‌گیرنده آقای تاج است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه