بازدید 4198

پسر معتاد مظنون به قتل مادر

کد خبر: ۱۱۵۴۷۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۷ 13 December 2022

پسر جوان که به تازگی از کمپ ترک اعتیاد ترخیص شده بود به عنوان تنها مظنون پرونده قتل مادرش تحت تعقیب قرار گرفت.

به گزارش ایران، ساعت یک بامداد دوشنبه 21 آذر، پسر جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و در حالی که از قتل مادرش خبر می‌داد، گفت: پدر و مادرم مدتی است که از هم جدا شده‌اند و من و برادرم با مادرم زندگی می‌کنیم. بعد از پایان کار زمانی که به خانه برگشتم هر چه زنگ در را زدم کسی باز نکرد، با کلید وارد خانه شده و با جسد مادرم مواجه شدم.

به‌دنبال این تماس، بلافاصله بازپرس محمد حسین زارعی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل که خانه‌ای در محدوده جوادیه تهرانپارس بود، شدند.

در بازرسی‌های اولیه مشخص شد که در ورودی خانه سالم است و آثاری از ورود فرد غریبه به خانه مشاهده نشد. از سویی در تحقیقات مشخص شد که پسر دیگر زن میانسال، به نام پیام، مدتی قبل برای ترک اعتیاد به کمپ رفته و چند روز قبل از کمپ مرخص شده بود.

باتوجه به سالم بودن در ورودی، همچنین اعتیاد پسر جوان به متادون و اختلافاتی که با مادرش داشت و از آنجایی که پس از این جنایت ناپدید شده بود، احتمال دست داشتن پسر 26 ساله در این جنایت قوت گرفت و بازپرس جنایی دستور بازداشت او را صادر کرد. از سویی در معاینات متخصصان پزشکی قانونی، زمان مرگ چند ساعت قبل از یافتن جسد اعلام شد.

به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران، جسد به پزشکی قانونی انتقال داده شد و تحقیقات برای دستگیری پسر جوان ادامه دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم