بازدید 4925

جنایت به خاطر حسادت

کد خبر: ۱۱۵۳۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۵ 08 December 2022

پیرمرد ۸۵ ساله که به دنبال حسادت به فرزند خوانده ۵ ساله اش او را نیمه شب در خواب با چاقو می کشد همسر جوانش را نیز به دنبال این جنایت تکان دهنده به قتل می رساند و بعد با تماس با پلیس به جنایتی که مرتکب شده است، اعتراف می کند.

به گزارش ساناپرس، رسیدگی به این پرونده جنایی از ساعت یک و۳۰ دقیقه بامداد ۷ آذر ماه در یکی از خیابان های منتهی به میدان کرج به دنبال یک تماس تلفنی با مرکز فوریت های ۱۱۰ شروع شد.

مرد سالخورده در حالی که صدایش می لرزید به پلیس گزارش داد که همسر و فرزند خوانده اش را به قتل رسانده است . خیلی زود گشت ویژه کلانتری مرکزی کرج به محل جنایت رفت و در اتاق خواب با پیکر غرق درخون کودک ۵ ساله و خاله ۴۰ ساله اش روبه رو شد.

مرد سالخورده که ۸۵ سال داشت در همان صحنه جرم دستگیر شد و راز ۲ جنایت جنون آمیز خود را فاش کرد.

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز درباره جزئیات بازجویی این متهم پیر که می توان او را پیرترین قاتل استان البرز دانست در گفت وگو با خبرنگار جنایی رکنا، اظهار کرد : این متهم چند سالی بود که به دنبال مرگ همسر اولش با زن جوانی که ۴۰سال و اندی با او فاصله سنی داشت ازدواج کرد و بعد از ازدواج چون این زوج امکان باروری نداشتند با پیشنهاد زن جوان فرزند خواهرش را به فرزند خواندگی پذیرفتند .

خاله مهربان سعی می کرد محبت مادرانه اش را به خواهر زاده اش که حالا مادر او شده بود ارزانی کند غافل از این که همسر پیرش به این رابطه عاطفی و محبت آمیز همسرش به فرزند خوانده شان حسادت می کرد .

روزها و هفته ها در حال سپری شدن بود تا این که این مرد سالخورده در نیمه شبی دریک اقدام جنون آمیز به اتاق کودک ۵ساله رفت و با چاقویی که از قبل آماده کرده بود کودک بینوا را در خواب کشت؛ سپس در حالی که با دستان خون آلود داشت اتاق را ترک می کرد همسرش از خواب بیدار و از دیدن صحنه قتل خواهر زاده اش به شدت شوکه شد که در این هنگام پیرمرد جنایتکار او را هم با همان چاقو به قتل رساند .

بعد از این دو جنایت بود که متهم خودش با پلیس تماس گرفت و در حالی که سعی داشت از صحنه جنایت متواری شود، بازداشت شد.هم اکنون این متهم سالخورده به دستور بازپرس پرونده به اتهام قتل عمد بازداشت شده است . این متهم در همان بازجویی های اولیه به قتل هایی که مرتکب شده اعتراف کرده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # مسعود پزشکیان # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # محمدباقر قالیباف # انتخابات ریاست جمهوری