بازدید 19640
۷

ازدواج سفید نه، هم‌باش‌های سیاه!

امان‌الله قرایی مقدم، جامعه‌شناس در اعتماد نوشت: هم‌باش‌های سیاه واژه‌ای است که بنده برای ازدواج سفید به کار بردم. هم باش‌های سیاه یعنی اینکه دختر و پسر با هم هستند ولی آخر آن سیاه است. فرقی هم ندارد که مدت آن چقدر باشد. می‌تواند چند روز باشد، می‌تواند چند ماه یا حتی چند سال باشد اما آخر این امر سیاه است نه سفید.
کد خبر: ۱۱۵۱۷۵۹
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰ 24 November 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه اعتماد، ازدواج سفید کلمه‌ای است که جوانان به راحتی فریب آن را می‌خورند. جوانان با خودشان فکر می‌کنند که این امر هم ازدواج است هم سفید. در صورتی که نه ازدواج است و نه سفید. 

 البته این امر از قبل از انقلاب آغاز شده بود ولی در حال حاضر رو به افزایش است. واقعا نباید در جامعه این واژه غلط ازدواج سفید را به کار برد چون همان‌طور که گفتم بسیار فریبنده است. 

حتی در ازدواج‌های رسمی گاهی دیده می‌شود زوجین به‌هم خیانت می‌کنند حالا چه برسد به ازدواج‌های سفید که هیچ‌گونه تعهدی در آن وجود ندارد و ما می‌بینیم که این دختران و پسران مرتب طرف مقابل‌شان را عوض می‌کنند و هر از گاهی با پسر یا دختران دیگری وارد رابطه می‌شوند. 

در برخی شهرها هم این اتفاق ساعتی رخ می‌دهد و حتی بالای پشت‌بام‌ها زنان و مردان با هم رابطه برقرار می‌کنند. این عوامل فحشا و روسپی‌گری را افزایش می‌دهد.

جدا از مشکلات زنان، پسران خودفروش نیز در جامعه وجود دارند که من اصطلاح ژیگولو را برای آنان درنظر گرفتم.

این پسران با زنانی که وضع مالی خوبی دارند وارد رابطه می‌شوند و در ازای رابطه با این زنان پول دریافت می‌کنند. حالا اینکه چرا موضوع فحشا با دهه‌های ۶۰ و ۷۰ فرق کرده است گرایش افراد به مادیات است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵
در انتظار بررسی: ۵۳
انتشار یافته: ۷
گرایش به مادیات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا فقرو بیکاریو نا امیدی از آینده و شرایط سخت ازدواج و مسئولیت های آن
دقیقا درسته
نویسنده به جای تحلیلی کارشناسی و ارائه دلایل گسترش این پدیده و راهکارهای جلوگیری از آن به بیان نظرات متعصبانه خود مبتنی بر شنیده های غیر واقعی پرداخته است.
هنوز تنبیه نشدید ظاهرا. زندگی خصوصی مردم به شما ربطی نداره
این نتیجه فقر است
بهتره که فرهنگ کمی متحول شود. در حال حاضر ازدواج به سبک ایرانی مردها را تبدیل به موجودات توسری خور کرده.
این جامعه شناس خودش رو پشت بوم بوده که دیده؟؟؟!!!
برچسب منتخب
# انتخابات # مسعود پزشکیان # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # محمدباقر قالیباف # انتخابات ریاست جمهوری