بازدید 88872

نظر نماینده آیت‌الله‌ سیستانی در مورد ناآرامی‌های ایران

نماینده آیت الله العظمی سیستانی گفت: اغتشاشات اخیر در ایران به هیچ عنوان مردمی نیست و این‌ها جمعی از اراذل و اوباش هستند.
کد خبر: ۱۱۴۹۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۲ 09 November 2022

 

به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،‏ حجت الاسلام والمسلمین فاضل، مدیر حوزه‌های علمیه حوزه خواهران و هیات همراه صبح امروز با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی با وی دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی در این دیدار در سخنانی به اهمیت و جایگاه حوزه‌های علمیه خواهران در تعامل با دختران و بانوان جامعه پرداخت و گفت: امروزه تنها نفت و گاز سرمایه‌های این کشور نیست بلکه نسل جوان ما اعم از دختران و پسران ما در حقیقت سرمایه‌های اصلی این کشور هستند.

نماینده آیت الله سیستانی افزود: همه ما باید قبول کنیم که به اندازه کافی کار فرهنگی و دینی برای نسل جوان انجام نداده ایم با گذاشت سال‌های زیادی از انقلاب اسلامی هنوز بسیاری از معارف دینی به خوبی تبیین نشده است که در این میان حوزه خواهران نقش مهمی بر عهده دارد.

حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی ادامه داد: امروزه حوزه‌های علمیه خواهران واقعا نقش بسیار مهم و البته سخت و دشواری برعهده دارد؛ بانوان طلبه به خوبی می‌توانند با دختران و زنان جامعه تعامل داشته باشند و آنان را با معارف ناب اسلامی آشنا سازند؛ چراکه دشمنان از سنین کودکی برای جوانان ما و به ویژه دختران جامعه توطئه چینی می‌کنند.

بیشتر بخوانید

نماینده آیت الله سیستانی نقش رسانه‌های دشمن در شبهه افکنی میان نسل نو را مهم دانست و تاکید کرد: البته دشمنان ما مشغول برنامه ریزی هستند و مدام کار و تلاش می‌کنند، اما مهم این است که ما نیز در این نبرد، تلاش خود را مضاعف کنیم و تسلیم توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب نشویم.

او گفت: مسئولین حوزه‌های علمیه خواهران باید با جان و دل برنامه ریزی داشته باشند و البته وعده‌ها و نصرت الهی را نیز مدنظر داشته باشند و بدانند با همه سختی‌هایی که در این راه مهم و با برکت می‌کشند اجر و پاداش الهی نیز در انتظار آنان است.

نماینده آیت الله سیستانی در پایان سخنان خود با اشاره به اغتشاشات اخیر یادآورشد: این اغتشاشات اخیر به هیچ عنوان مردمی نیست و این‌ها جمعی از اراذل و اوباش هستند که معلوم نیست از کجا آمده‌اند و از چه دشمنی خط گرفته‌اند.

یادآور می‌شود، در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین فاضل مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در گزارشی به بیان فعالیت‌های صورت گرفته در این مرکز پرداخت.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی