بازدید 12509

دردسر غیرمنتظره انگلیس در جام جهانی

تیم فوتبال انگلیس پیش از آغاز جام جهانی قطر با مشکلی غیرعادی مواجه شده است.
کد خبر: ۱۱۴۸۲۹۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۴ 01 November 2022

به گزارش تابناک، ورزش سه نوشت: تیم ملی انگلیس در جام جهانی قطر در هتل مجلل سوق الوکره، که در 15 کیلومتری خارج از شهر پایتخت قطر یعنی دوحه قرار دارد، مستقر خواهد شد. کادر فنی تیم ملی انگلیس از مدت ها قبل این هتل را به دلیل امکانات مجلل و نزدیک بودن به زمین تمرینی این تیم در ورزشگاه سعود بن عبدالرحمن انتخاب کرده است.

اما حالا نشریه میرر اعلام کرد که یک جشنواره موسیقی در مجاورت این هتل برگزار می شود و البته تا 28 شب متوالی ادامه خواهد داشت. در جشنواره MDLBEAST در الوکرا، 56 خواننده از جمله دیوید گتا، فت بوی اسلیم، فده لی گراند و بنی بناسی در این جشنواره اجرا خواهند داشت.

انتظار می رود این جشنواره بیش از 200 هزار بازدیدکننده داشته باشند و حالا کادر فنی تیم ملی انگلیس نگران است که این سروصدا و حضور پرتعداد تماشاگران، خواب و خوراک و شرایط استراحت بازیکنان انگلیسی را مختل کند. سه شیرها در گروه دوم جام جهانی با تیم های ملی ایران، ولز و آمریکا همگروه خواهد بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # مسعود پزشکیان # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # محمدباقر قالیباف # انتخابات ریاست جمهوری