بازدید 2951

ورود سامانه بارشی از غرب

کد خبر: ۱۱۴۸۱۰۱
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۷ 31 October 2022

یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

به گزارش میزان، فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز با ورود سامانه بارشی از غرب به کشور برای استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، جنوب آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان‌شرقی، همدان، مرکزی، قم، لرستان، شمال خوزستان، ارتفاعات و دامنه‌های البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران، رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود و می‌تواند در برخی مناطق خیزش گردوخاک را به همراه داشته باشد.

وی ضمن اشاره به اینکه بارش‌ها تا پایان هفته در کشور ادامه دارد، افزود: احتمال آبگرفتگی معابر، لغزندگی جاده‌ها، اختلال در سفرهای بین‌شهری و احتمال ریزش کوه در استان‌های پربارش وجود دارد و هموطنان باید مراقب باشند.

این کارشناس سازمان هواشناسی از نفوذ گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در غرب و جنوب غرب کشور خبر داد و اظهار کرد: از چهارشنبه تا جمعه شاهد روند کاهش دما در کشور هستیم.

گودرزی با بیان اینکه سه‌شنبه و چهارشنبه آب‌های دریای خزر و سه‌شنبه تا پنجشنبه، آب‌های خلیج فارس مواج و متلاطم است، در رابطه با آخرین وضعیت آب‌وهوایی چند روز آینده تهران توضیح داد: امروز تهران در ساعات بعدازظهر افزایش ابر، رگبار پراکنده باران و وزش باد شدید دارد و فردا شرایط برای بارش‌های پاییزی فراهم است. بیشینه دمای پایتخت در ایستگاه مهرآباد به ۲۲ درجه بالای صفر رسید.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل