بازدید 9510

صادرات چرم تمساح ایرانی آغاز شد

چرم را می توانید یکی از پرمصرف ‌ترین مواد در صنعت چاپ، بسته بندی، مد و پوشاک نامید. این ماده پرمصرف از موادی است که با استفاده از آن می توان کالا های لاکچری تولید کرد.
کد خبر: ۱۱۴۷۵۳۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۸ 27 October 2022

چرم تمساح

پوست تمساح در درجه اول در تولید کیف های دستی و سایر اقلام لوکس مانند کفش، کمربند چرم، کیف پول، روکش مبلمان و مبلمان استفاده می شود.

کیفیت چرم تمساح ارتباط زیادی با نوع آبی که حیوان در ان زندگی کرده است دارد به این معنی که ارزش پوست تمساحی که در اب شیرین زندگی می کند با تمساحی که در اب شور می باشد با یک دیگر متفاوت است تمساح انواع مختلفی دارد و بنابراین قیمت های آن نسبت به نوع حیوان متفاوت است.

صادرات چرم تمساح ایرانی آغاز شد

جیوه قرمز خشک

جیوه قرمز یکی از ایزوتو پهای جیوه ی معمولی به حساب می آید که ماده ای بسیار خطرناک ولی غیر انفجاری می باشد و به عنوان منبع نوترن بمب اتمی مورد استفاده قرار گرفته می شود.

برای توضیح بیشتر باید گفت که وقتی جیوه قرمز خشک را همراه با گاز تریتیوم مخلوط نماییم انرژی لازم جهت همجوشی ایجاد شده که از این انرژی برای تولید حجم عظیمی از انرژی هسته ای مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات چرم تمساح ایرانی آغاز شد

خرما خارک جهرمی

بر خلاف تصور بسیاری از افراد خرما نه ‌تنها کلسترول بالایی ندارد بلکه به تنظیم کردن کلسترول مثبت خون کمک می کند از خرما خارک جهرمی به عنوان خرمای مرطوب یاد می کنند که می توان آن را هم به شکل نیمه مرطوب و هم خشک برداشت کرد.

از مشخصات ظاهری آن می توان به نوک باریک و کشیده آن اشاره کرد که اصولاً به رنگ قهوه‌ ای روشن می باشند اما برخی از آنها به رنگ قهوه ای تیره و کمی مایل به زرد نیز می باشند.

صادرات چرم تمساح ایرانی آغاز شد

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل