بازدید 3209

پنجره چوبی در کدام ساختمان ها کاربرد دارد؟

پنجره چوبی یکی از کاربردی ترین اجزای پوسته داخلی وخارجی ساختمان می باشد که از این پنجره ها به عنوان ورود نور، به منظور تامین نور طبیعی و امکان تهویه طبیعی مناسب برای فضاهای داخلی ساختمان استفاده می شوند.
کد خبر: ۱۱۴۷۴۲۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰ 27 October 2022

پنجره چوبی

امروزه در مکانهای مختلفی مانند قهوه خانه ها، رستورانها، تکیه ها، مساجد و غیره برای ایجاد حس نوستالژیک از پنجره چوبی استفاده می کنند. تزئین این پنجره ها با شیشه های رنگی و اشکال مفهومی ست باعث شده، جذابیت این پنجره ها چندین برابر شود.

پنجره چوبی در کدام ساختمان ها کاربرد دارد؟

پنجره دوجداره قزوین

امروزه فروش درب و پنجره دوجداره توسط افراد متخصص و آشنا به امور ساخت و ساز در نوشهر و بازار داخلی صورت می گیرد و از مزایای استفاده از درب و پنجره دوجداره قزوین می توان به مواردی اشاره کرد. ضد سرقت بودن درب و پنجره دوجداره با مکانیزم قفل چند نقطه ای در داخل پروفیل این محصول را بسیار پر طرفدار کرده است.

پنجره چوبی در کدام ساختمان ها کاربرد دارد؟

درب وین تک

درب و پنجره دو جداره، نمونه ای از پنجره هایی می باشد، که برای تولید آن از دو شیشه استفاده می شود، و بین آن را نوعی گاز پر می کنند.

برای منازلی که نزدیک اتوبان و جاده اصلی می باشد، بهترین گزینه برای نوع پنجره مصرفی، استفاده از درب و پنجره دو جداره است، تهرانسر تولید کننده این مدل است، این نمونه انواعی دارد، از جمله آن درب وین تک و پنجره چوبی می باشد.

پنجره چوبی در کدام ساختمان ها کاربرد دارد؟

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی